Dicota MultiTrend 15.4"

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Vysoko kvalitná taška na notebook s koženým vzhľadom na 15.4" notebooky Táto uzamykateľná taška veľmi dobre ochráni váš notebook. Optimálna ochrana je tvorená špeciálnou vypchávkou (High-Density Foam) . Priestor pre vaše mobilné príslušenstvo je vnútri na pracovnej doske. Ďalšie príslušenstvo, ako aj ...viac

Popis

Vysoko kvalitná taška na notebook s koženým vzhľadom na 15.4" notebooky Táto uzamykateľná taška veľmi dobre ochráni váš notebook. Optimálna ochrana je tvorená špeciálnou vypchávkou (High-Density Foam) . Priestor pre vaše mobilné príslušenstvo je vnútri na pracovnej doske. Ďalšie príslušenstvo, ako aj dokumenty, môžu byť umiestnené v prednom vrecku.

Púzdro na káble môžete využiť aj na zdroj. Prepravu vášho notebooku vám uľahčí pohodlné držadlo a ramenný popruh.

 • Vybavenie: Vonkajšie vrecko na dokumenty, papiere a časopisy; vypchatý (HDF) priestor na notebook; zosilnený rám; predné vrecko s držiakmi na perá, mobilný telefón a vizitky; vrecko na uloženie mobilného príslušenstva; vrecko na dokumenty; vrecko na káble; uzamykateľné oddelenie na notebook; upevňovací pás na notebook; prešívaná zmäkčená rúčka; remeň cez plece, upevňovací pásik k vozíku.
 • Špecifikácia: Farba: čierna
 • Materiál: Koskin (koženka)
 • Hmotnosť: 1
 • 6 kgMax.rozmery notebooku: 15"/15.4"

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Tašky a batohy pre notebooky Dicota alebo najprezeranejšie produkty Dicota.

  Reklama