Dicota BacPac Mission 15.4"

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 67,19 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Pohodlný moderný ruksak na 15" / 15.4" notebook Bac Pac Mission - dostupný v niekoľkých farbách: modrá, červená, oranžová, zelená a čierna! BacPac Mission bol vyvinutý firmou DICOTA ako pohodlný, moderný a bezpečný ruksak na notebook.Jeho zaujímavý vzhľad je dôsledkom premysleného dizajnu: pogumovaný ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Dicota BacPac Mission 15.4"

Popis

Pohodlný moderný ruksak na 15" / 15.4" notebook Bac Pac

 • Mission - dostupný v niekoľkých farbách: modrá, červená, oranžová, zelená a čierna! BacPac Mission bol vyvinutý firmou DICOTA ako pohodlný, moderný a bezpečný ruksak na notebook.
 • Jeho zaujímavý vzhľad je dôsledkom premysleného dizajnu: pogumovaný povrch, priezračné pútka na zipsoch a futuristická skoba. Na spoľahlivú ochranu notebooku nájdete vo vnútri efektívnu výstelku HDF (high-density foam) . Vystužené vrecko je navyše prešité pásikom, ktorý udrží Váš notebook na správnom mieste. Hlavná časť ruksaku je vhodná na dokumenty a mobilné príslušenstvo. Ďalšie vrecká sú určené na mobilný telefón, perá a vizitky. Ruksak má i samostatne uzatvárateľnú časť pre Vaše osobné doklady alebo cenné veci. Predné vrecko je prispôsobené na úschovu káblov a napájacích zdrojov. Špeciálne vrecko má aj CD prehrávač. Konštrukcia zipsov umožňuje použiť na uzamknutie vrecák visiaci zámok (nie je súčasťou dodávky) . Ruksak je vyrobený z nepremokavého a pevného materiálu, ktorý dobre ochráni proti nepriazni počasia všetko čo máte vo vnútri. Reflexný materiál prednej časti je dobre viditeľný v hmle alebo v tme, čo zaistí bezpečnosť Vám. Pohodlie zabezpečia špeciálne tvarované ramenné popruhy, vystužená zadná časť a úchytky na zipsoch z kvalitného syntetického materiálu.
 • Vybavenie: Pohodlný ruksak na notebook; moderný a športový vzhľad; pogumovaný povrch, výrazné úchytky na zipsoch; pásik na uchytenie k notebooku; priestor na dokumenty; plocha s vreckami; uzamykateľné vrecko na doklady; špeciálne upravené vrecko na
 • CD prehrávač; nepremokavý a pevný materiál; reflexný materiál na prednej časti; špeciálne tvarované ramenné popruhy a ďalšie zaujímavé doplnky. Špecifikácia:
 • Farba: čierna
 • Materiál: Dobby Nylon/ Polyester
 • Hmotnosť: 1
 • 0 kgMax.rozmery notebooku: 15"/15.4"

  Parametre

  Výrobca: Dicota
   
  Dizajn:
  Farba: Biela
   
  Vlastnosti:
  Množstvo: 4
   
   
  Výkon:
  Kompatibilné produkty: Oral-B Oxyjet

  Vývoj ceny

  Týždeň: 5.81 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Tašky a batohy pre notebooky Dicota alebo najprezeranejšie produkty Dicota.

  Reklama