Dicota BacPac Element 15.4"

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Nepremokavý ruksak na notebook pre každú príležitosť BacPac Element spoľahlivo chráni notebook a jeho príslušenstvo v nepriaznivom počasí. Špeciálnym vybavením je ochranný plášť, ktorý je uložený v prednom vrecku a perfektne chráni veci pred vlhkom. Plášť sa dá ľahko prehodiť cez ruksak. Notebook je ...viac

Popis

Nepremokavý ruksak na notebook pre každú príležitosť BacPac Element spoľahlivo chráni notebook a jeho príslušenstvo v nepriaznivom počasí. Špeciálnym vybavením je ochranný plášť, ktorý je uložený v prednom vrecku a perfektne chráni veci pred vlhkom. Plášť sa dá ľahko prehodiť cez ruksak. Notebook je bezpečne uložený v púzdre, ktoré je v hlavnej časti ruksaku.

Pre iné využitie ruksaku je možné toto púzdro jednoducho vybrať. Hlavná časť ponúka veľa miesta na dokumenty, rovnako ako špeciálne vrecká na okuliare, peňaženku a pod. Predné vrecko nie je len miestom na úschovu peňaženky, ale je v nej aj pracovná plocha na písacie potreby a iné. Telefón, iPod alebo PDA sú bezpečne uložené v multimediálneom vrecku na ramennom popruhu a drobné predmety je možné vložiť do postranného sieťovaného vrecka, aby boli vždy po ruke.

Príjemné nosenie zaisťuje vystlaný, nastaviteľný ramenný popruh s prídavným pásom okolo hrudníka rovnako ako priedušne vypchatá zadná časť. Bac Pac

 • Element sa vyrába vo farbách: čierna, zelená a modrá
 • Vybavenie: Nepremokavý plášť súčasťou ruksaku; vystlané, špeciálne púzdro na notebook; veľa miesta na dokumenty; vrecko na okuliare a peňaženku; štítok na meno a adresu; v prednom vrecku pracovná plocha na písacie potreby a pod. s pútkom na kľúče; postranné sieťované vrecká; vystlaný, nastaviteľný ramenný popruh; nastaviteľný pás okolo hrudníka; odpájateľné multimediálne vrecko na ramenný popruh (na iPod, telefón) ; priedušne vypchatá zadná časť.
 • Špecifikácia: Farba: modrá
 • Materiál: Polyester
 • Hmotnosť: 1.4 kg
 • Max.rozmery notebooku: 360 x 290 x 45 mm
 • Vonkajšie rozmery: 360 X 490 x 250 mm
 • Veľkosť displeja: 15"/15.4"

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Tašky a batohy pre notebooky Dicota alebo najprezeranejšie produkty Dicota.

  Reklama