Prestigio MultiPad Grace 5791 LTE cena od 115,00 € | Pricemania

Prestigio MultiPad Grace 5791 LTE

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 115,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Pôsobivý obrazGrace 5791 4G: tablet pre ľudí, ktorí majú radi realistické obrazy. Rozlíšenie Full HD na 10,1-palcovej obrazovke IPS prináša najsviežejšie tóny a najjemnejšie detaily do videí, hier a iného vizuálneho obsahu. Skutočne pritiahne vašu pozornosť! Štýl a odolnosťZariadenie má odolné pevné ...viac

Popis

Pôsobivý obraz
Grace 5791 4G: tablet pre ľudí, ktorí majú radi realistické obrazy. Rozlíšenie Full HD na 10,1-palcovej obrazovke IPS prináša najsviežejšie tóny a najjemnejšie detaily do videí, hier a iného vizuálneho obsahu. Skutočne pritiahne vašu pozornosť!

Štýl a odolnosť
Zariadenie má odolné pevné kovové telo, ktoré odolá náhodnému poškrabaniu. O tento tablet sa nemusíte báť: prežije dlhú cestu, ale aj záujem zvedavého dieťaťa. Navyše má štýlový vzhľad: žiadne nadbytočné komplikácie, len tlačidlá a porty, ktoré potrebujete.

Rýchly štart
Grace 5791 4G prichádza na trh s predinštalovanou aktualizovanou verziou operačného systému Android: Android 8.1 Oreo, s vylepšenou úsporou energie, zabezpečením, multitaskingom a širokou škálou nových funkcií. Tento operačný systém sa postará o skvelé využitie hlavnej časti tabletu: štvorjadrového procesora a 2 GB pamäte RAM, ktoré zaistia excelentný výkon hneď od začiatku.

Aplikácie a obsah
Zariadenie poskytuje dostatok priestoru pre vaše obľúbené aplikácie, videá a hudbu: 16 GB integrovaného úložiska plus zásuvku na kartu microSD, ktorá umožní jeho rozšírenie o ďalších 64 GB. A ak chcete vytvoriť svoje vlastné fotografie alebo videoklipy, pomôžu vám dve kamery: hlavná kamera s rozlíšením 5 Mpix a predná s rozlíšením 2 Mpix. Môžete ich tiež používať na záznam vysielania na vašich účtoch sociálnych sietí.

Rýchly
Vysielanie nezmrzne ani sa nepreruší v ten najzaujímavejší okamih – určite nie s pripojením 4G LTE a dvoma zásuvkami na karty SIM. Predplaťte si programy u svojich obľúbených miestnych odberateľov, hrajte online hry pre viacerých hráčov, telefonujte svojim priateľom a príbuzným alebo si len užívajte surfovanie po internete bez akejkoľvek námahy!

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Tablety Prestigio alebo najprezeranejšie produkty Prestigio.

Reklama