Acer Iconia One 10 NT.LCQEC.002 | Pricemania

Acer Iconia One 10 NT.LCQEC.002

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Acer One 10Dva je viac než jeden Režim pre všetko, čo potrebujete Či už pracujete alebo sa pozeráte s priateľmi na video, na zariadení Acer One 10 vždy nájdete ten správny režim. Vyberte si zo štyroch režimov - režim Notebook pre písanie, režim Pad pre používanie dotykovej obrazovky alebo režimy Stan ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Acer One 10
Dva je viac než jeden


Režim pre všetko, čo potrebujete
Či už pracujete alebo sa pozeráte s priateľmi na video, na zariadení Acer One 10 vždy nájdete ten správny režim. Vyberte si zo štyroch režimov - režim Notebook pre písanie, režim Pad pre používanie dotykovej obrazovky alebo režimy Stan a Displej, keď sa chcete baviť.

Rýchla zmena režimov
Vyhotovenie zariadenia Acer One 10 s magnetickým pántom bez mechanického spojenia uľahčuje prechod medzi režimami. Vystačí si bez nešikovných mechanických spojov, takže tablet a klávesnicu ich k sebe možné pricvaknúť a zase je oddeliť bez väčšej námahy.

Presná navigácia
Zabúdate si pribaliť na cesty svoju myš, ale neznášate používanie touchpadu? S technológiou Precision Touchpad sa tým už nebudete musieť trápiť. Toto vylepšené prevedenie touchpadu ponúka vyššiu presnosť a plynulejšie približovanie, listovanie a navigáciu.

Jasný obraz
Vďaka displeju s rozlíšením HD (1280 x 800) bude všetko pôsobiť zreteľne a jasne. S technológiou IPS navyše neprídete o žiadnu drobnosť ani sýte farby, aj keď sa budete na obrazovku pozerať z veľkého uhla.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Tablety Acer, najprezeranejšie produkty Acer alebo najlacnejšie Tablety.

Reklama