Acer Iconia One 10 NT.LCQEC.002 cena od 235,00 € | Pricemania

Acer Iconia One 10 NT.LCQEC.002

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 235,00 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Acer One 10Dva je viac než jeden Režim pre všetko, čo potrebujete Či už pracujete alebo sa pozeráte s priateľmi na video, na zariadení Acer One 10 vždy nájdete ten správny režim. Vyberte si zo štyroch režimov - režim Notebook pre písanie, režim Pad pre používanie dotykovej obrazovky alebo režimy Stan ...viac

Popis

Acer One 10
Dva je viac než jeden


Režim pre všetko, čo potrebujete
Či už pracujete alebo sa pozeráte s priateľmi na video, na zariadení Acer One 10 vždy nájdete ten správny režim. Vyberte si zo štyroch režimov - režim Notebook pre písanie, režim Pad pre používanie dotykovej obrazovky alebo režimy Stan a Displej, keď sa chcete baviť.

Rýchla zmena režimov
Vyhotovenie zariadenia Acer One 10 s magnetickým pántom bez mechanického spojenia uľahčuje prechod medzi režimami. Vystačí si bez nešikovných mechanických spojov, takže tablet a klávesnicu ich k sebe možné pricvaknúť a zase je oddeliť bez väčšej námahy.

Presná navigácia
Zabúdate si pribaliť na cesty svoju myš, ale neznášate používanie touchpadu? S technológiou Precision Touchpad sa tým už nebudete musieť trápiť. Toto vylepšené prevedenie touchpadu ponúka vyššiu presnosť a plynulejšie približovanie, listovanie a navigáciu.

Jasný obraz
Vďaka displeju s rozlíšením HD (1280 x 800) bude všetko pôsobiť zreteľne a jasne. S technológiou IPS navyše neprídete o žiadnu drobnosť ani sýte farby, aj keď sa budete na obrazovku pozerať z veľkého uhla.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Tablety Acer alebo najprezeranejšie produkty Acer.

Reklama