D-Link DES-1008D

TOP 12
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 10,36 € Do 5 dní Do obchodu

Tento kompaktný prepínač je dimenzovaný špeciálne pre oblasť SoHo. Poskytuje 8 portov 10/100 Mbit pre počítače na pracovisku. Možnosť na ňom pripojiť i rozbočovače. Všetky porty rozpoznávajú automaticky rýchlost prenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) pripojených počítačov, príp. rozbočovačov. Porty automaticky ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

Tento kompaktný prepínač je dimenzovaný špeciálne pre oblasť SoHo. Poskytuje 8 portov 10/100 Mbit pre počítače na pracovisku. Možnosť na ňom pripojiť i rozbočovače. Všetky porty rozpoznávajú automaticky rýchlost prenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) pripojených počítačov, príp. rozbočovačov. Porty automaticky rozlišujú taktiež provoz Full- a Half- Duplex a podporujú Flow- Control.

Rozhodnete sa pre nasadenie prepínača a tým pre technologui, ktorá i v budúcnosti zabezpečí Vaši investíciiu. Alebo prepínač disponuje vďala svojej funkci Full- Duplex dvojnásobne velkú priechodnosť da aj v porovnaní s rozbočovačom. Tohoto výkonu nemôže byť dosiahntute žiadnym rozbočovačom. Flow- Control dle IEEE 802.3x umožňuje priame spojenie medzi serverem a prepínačom pre rýchly a spolahlivý prenosu dat.

S 200 Mbit v provozu Full- Duplex poskytuje tento prepínač Vašemu serveru k dispozícii vysokorychlostné dátové kanály s velmi malými stratami pri peenose. Zariadenie vystačí bez ventilátora, a je tak optimálne vhodný pre nasadenie priamo na pracovnom mieste alebo jako rozvadzač kablov. "8-port 10/100 Desktop Switch - 8- Port 100 BaseTX Auto- Negotiating (NWAY) 10/100 Mbps Switch - Half-/ Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - Auto- MDI/MDI-X (For uplink) - Expansion via MDI Uplink Port - Small & Portable in Size" Nemanažovateľný Kompatibilný s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 8 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznanie rýchlosti spojenia)

    Vývoj ceny

    Týždeň: 5.09 %

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Switche D-Link alebo najprezeranejšie produkty D-Link.