Allied Telesis AT-A45/SC-SM15 cena od 566,41 € | Pricemania

Allied Telesis AT-A45/SC-SM15

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 623,32 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

100BaseFX single mode module - 15km * SC connector type * 100base-FX * Single mode fiber up to 15km (9.3mi) * Hot-swappable / Removeable

Popis

100BaseFX single mode module - 15km * SC connector type * 100base-FX * Single mode fiber up to 15km (9.3mi) * Hot-swappable / Removeable

Parametre

Výrobca: Allied Telesis
 
Možnosti pripojenia:
Technológia prepojenia: Kábel
Technológia kabeláže: 100Base-FX
 
Technické detaily:
Interný: Áno áno/nie
 
 
Prevádzkové prostredie:
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 40 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -20 - 80 °C
Prevádzková nadmorská výška: 0 - 3048 meter

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Switche Allied Telesis alebo najprezeranejšie produkty Allied Telesis.

Reklama