WHAAT? Nadupaný mobil len za 1 otázku?

 

Súťaž bola ukončená. Blahoželáme výherkyni Barbore Záreckej k mobilu. :-)

 

Partner významných značiek, Whaat.sk, prináša súťaž o namakaný, najtenší smartphone ASUS ZenFone Zoom ZX551ML v hodnote 400€. Zapojte sa do súťaže už dnes a vyhrajte mobil so skvelým fotoaparátom v jednom a na dovolenku už nemusíte cestovať s dvoma zariadeniami.

Odpovedzte správne na súťažnú otázku,  lajknite fan page whaat.sk  a ste v hre o moderný mobil ASUS ZenFone Zoom ZX551ML od whaat.sk v hodnote 400€.  

 

Termín súťaže: 

Ak sa v termíne od 10. - 23.7.2017 stanete fanúšikom stránky whaat.sk na FB a odpoviete správne na súťažnú otázku, ktorá sa nachádza na spodu stránky, budete zaradený(á) do súťaže o nadupaný mobil ASUS ZenFone Zoom ZX551ML.

Pomôcka: 

Správnu odpoveď nájdete na www.facebook.com/whaat.sk/

Aká je výhra? 

ASUS ZenFone Zoom ZX551ML 5,5" FHD Intel Z3580 (2,3GHz) 4GB 64GB LTE Single SIM Android 5.0 čierny. 

 

ASUS ZenFone Zoom

 

 

Pozri sa na ASUS ZenFone Zoom zblízka

 

Viac o  whaat.sk logo

E-shop Whaat.sk je partner významných výrobcov, ktorý predáva elektroniku, náradie, počítačovú a mobilnú techniku, kancelársku techniku, hygienické, drogistické potreby a iné. S whaat.sk máte istotu, že nepoužitý tovar, ktorý sa vám nebude páčiť, alebo vám nebude sedieť, môžete bez udania dôvodu do 14 dní vrátiť. Zákazníkom vychádzajú v ústrety a reklamácie vybavujú v čo najkratšom termíne pod rámec zákonnej lehoty. Tovar skladom objednaný do 17 hodín v pracovných dňoch odovzdávajú dopravcovi okamžite, doma ho teda môžete mať už druhý deň po objednaní.