Zapojte sa do súťaže s eshopom TIBI.sk a vyhrajte sušičku Candy!

Prinášame Vám ďalšiu možnosť ako vylepšiť vašu domácnosť o ďalší užitočný produkt. Tentokrát súťažíme o značkovú sušičku Candy SLH D1013A2-S od nášho partnera, eshopu TIBI.sk. 

Pýtate sa prečo práve sušička? 
Pretože okrem času a energie, ktorý ušetríte vďaka tomu, že nemusíte vešať prádlo, šetríte zdravie vašej rodiny. Klasické sušenie prádla totiž zvyšuje vlhkosť v dome aj o niekoľko desiatok percent, čo podporuje vznik pliesní a roztočov. Okrem toho bude vaše prádlo svieže, voňavé a nenapadá vám naň prach, ako keby bolo vyvesené na stojane. 

 

Stačí odpovedať na jednu otázku nižšie a táto krásna sušička môže slúžiť vám! Zúčastnite sa čím skôr, pretože súťaž trvá len do 27.5.2018!

O partnerovi TIBI.sk
Tento obchod nie je žiadnym nováčikom, keďže na trhu pôsobí uctyhodný 29.rok. Zaoberá sa primárne bielou a čiernou technikou. Spolupracuje so značkami ako CANDY, HOOVER, WHIRPOOL, MORA, BOSCH,   ETA, GORENJE, ELECTROLUX, TEFAL, SIEMENS, LIEBHERR, ROWENTA, PHILIPS a mnoho ďalších, aby vám mohli priniesť kvalitu priamo domov. V službách zákazníkom nezaostáva, o čom svedčí aj veľmi pozitívne hodnotenia zákazníkov.