Vyhrajte poukazy na nákup v hodnote 300 € v značkových predajniach OZETA!

Súťaž bola ukončená, gratulujeme výhercom:
1. miesto - poukaz na nákup v hodnote 150€ - Antónia Gottgeislová
2. miesto - poukaz na nákup v hodnote 100€ - Michal Marton
3. miesto - poukaz na nákup v hodnote 50€ - Beata Szalayová


Vyhrajte poukazy na nákup v obchodoch Ozeta

 

OZETA

Značka Ozeta vznikla na odkaze skutočnej legendy módneho priemyslu - Jana Neheru. A práve tento odkaz je tým, čo nás poháňa v tvrdej práci a čo nám každý deň pripomína, aké sú naše priority - prinášať našim zákazníkom nadčasovú pánsku módu, s osobným prístupom a za férové ceny. Pre mužov, ktorí si chcú zachovať eleganciu a pritom sa neboja byť videní. Medzi hlavné hodnoty značky OZETA patria kvalita, nadčasové strihy a služby klientom na vysokej úrovni. V predajniach Ozeta nájdete široký výber oblekov z rady Mix and Match, čo zabezpečuje kombináciu saka a nohavíc v rovnakom materiálovom aj farebnom prevedení. Kombinovať môžete, ale rôzne veľkosti, v ponuke sú predĺžené aj skrátené veľkosti. U vybraných základných modelov dokonca ponúkame 2 typy saka a nohavíc (užšie, modernejšie, alebo širšie, konzervatívnejšie) z rovnakého materiálu. U nás obavy z toho, žeby vám oblek nesadol, mať nebudete.

Trendy jari a leta 2020 

Kvalitné a nadčasové produkty OZETA tohtoročnej sezóny nachádzajú inšpiráciu v prírode - v podobe farieb i materiálov. V produktoch nájdete dominujúce prírodné látky ako bavlna, vlna a ľan. Dajte nám prostredníctvom dotazníku, ktorý nájdete nižšie, vedieť, aké materiály a farby preferujete a my vás za to odmeníme! 

 

Zvýšte svoju šancu na výhru!
Každý, kto lajkne FB stránku("Páči sa mi to") OZETA bude do losovania zapojený dvakrát.  yes.

POZOR,  tá istá emailová adresa sa môže zapojiť do súťaže iba raz. Duplicitné emailové adresy budú odstránené, takže viacnásobným vyplnením dotazníku s tou istou emailovou adresou nezvyšujete svoju šancu na výhru.