Súťažte s ETA o ceny v hodnote 400€!

Súťaž bola ukončená! Gratulujeme výhercom, ktorí sú zverejnení nižšie! 
 
sutaz s PVM system
 
Čo môžete vyhrať?
 
1. cena -  Osobná váha Vital Body - výherca Daniel Adamec
ETA Vital Body je veľmi múdra váha, ktorá je skvelý parťák pre aktívny a zdravý životný štýl. V  kombinácii s unikátnou smart aplikáciou ETA VITAL pomáha sledovať, pravidelne zaznamenávať a  vyhodnocovať vývoj základných telesných charakteristík.

2. cena - Ručný šľahač Cuore - výherkyňa Diana Janíčková
Ručný šľahač ETA Cuore s pohodlným používaním a príslušenstvom vrátane tyčového mixéra  šľahá, miesi, mixuje. Má 4 stupne otáčok a tlačidlo MAX. 

3. cena - žehlička Victory - výherkyňa Viera Hutmanova
Žehlička so žehliacou plochou Eloxium premium, s parným šokom max. 150 g/min. a s príkonom 2  200 W, s funkciou DRIP STOP, ANTI CALC a SELF CLEAN.

4. cena - zvlhčovač vzduchu Airis - výherkyňa Anna Hrudka
Zvlhčovač vzduchu ETA AIRIS s ultrazvukovou technológiou pre zdravé prostredie až na 35 hodín.

5. cena - zastrihovač ELIOT - výherca Alojz Šumný
Zastrihovač vlasov a fúzov ETA Eliot s Li-ion akumulátorom a titanovo - keramickým ostrím pre  dĺžku strihu 0,8 - 30 mm.

6. cena - čistič okien Aquarelo - výherca Ondrej Zápotočný
Čistič okien ETA Aquarelo s Li-lon akumulátorom je skvelý pomocník do vašej domácnosti. Postará  sa o odsávanie prebytočnej vlhkosti s čistiacim prostriedkom a nečistotami po mechanickom    čistení okien.

7. cena - Smoothie mixér ActiMix Team - výherkyňa Ivana Vačková
Nerezový športový mixér ETA Activmix Team s 3 fľašami a neoprénom ako skvelý tím pre aktívny  životný štýl.

8. cena - konvica ELA - výherkyňa Simona Frolichová 
Elegantná nerezová rýchlovarná kanvica o objeme 1,7 l vládne kvalitným stredovým konektorom,  príkonom 2000 W, umývateľným filtrom a radou bezpečnostných prvkov. 

9. cena - Teplovzdušná kulma Fenité - výherkyňa Martina Vargová
Sušič vlasov ETA FENITÉ s AC motorom s dlhou životnosťou, s ionizáciou, 3 stupne nastavenia  teploty a 2 rýchlosti prúdenia vzduchu.

10. cena - Kuchynská váha Nutri Vital - výherca Imrich Pokorný
Nutričná váha ETA NUTRI VITAL so smart aplikáciou ETA VITAL sleduje a zaznamenáva hodnotu  vášho jedálnička. Zoznam 470 potravín + možnosť uložiť vlastné.

O značke ETA
Tradičná česká značka ETA, ktorá má na českom a slovenskom trhu svoje nezastúpiteľné miesto, vybavuje domácnosti spotrebičami a prináša do nich radosť a úžitok 75 rokov. ETA je jediná firma u nás s vlastnou štátnou skúšobňou, v ktorej zaisťuje vysoký štandard výrobkov a servisu. ETA sleduje trendy a ponúka inovatívne riešenie, vďaka ktorému jej produkty dobre fungujú v každej domácnosti.

Podmienky súťaže
Súťaž prebieha od 1.10.2018 do 14.10.2018. V pondelok 15.10.2018 budú na tejto stránke vyžrebovaní 10 výherci spomedzi zúčastnených, ktorí odpovedali správne na všetky otázky. Spoločnosť ETA, ako dodávateľ výhier, si v prípade vyčerpania skladových zásob niektorého z produktov vyhradzuje právo poslať  ako výhru alternatívny produkt.