Zapoj sa do súťaže a vyhraj poukážku na nákup v Bubulákove!

Stačí odpovedať na 2 jednoduché otázky, ktoré sa nachádzajú nižšie na stránke a budeš zapojený do losovania o poukážky na nákup v hodnote 300 € v Bubulákove!
Výhry v súťaži:
1. cena – 150 € poukaz na nákup
2. cena – 100 € poukaz na nákup
3. cena – 50 € poukaz na nákup

Súťažíme len do 27.1.2019, tak sa zapoj už teraz! Losovanie prebehne 28.1.2019 a výsledky budú vyhlásené na tejto stránke.pvm system logo

 

Čo je Bubulákovo?

Bubulákovo je rodinný internetový obchod, ktorý vznikol pred necelými šiestimi rokmi, no už dnes pôsobí v 5 krajinách. Obchod sa zrodil z nápadu mamičky Dáši (majiteľka), ktorá sa márne snažila na slovenskom trhu nájsť pestrý výber látok a vtedy si uvedomila, že takýto problém musí riešiť viacero mamičiek. Dáša si preto otvorila obchod a dnes prevádzkuje úspešný medzinárodný eshop, ktorý sa k zákazníkom správa ľudsky a profesionálne a medzi jeho prednosti patrí veľký výber, dobré ceny a perfektný zákaznícky servis.

O rozmanitosti a kreativite sortimentu sa môžete presvedčiť sami na: www.bubulakovo.sk. Na blogu získate užitočné rady a postupy ako ušiť rôzne hračky, dekorácie alebo oblečenie nie len pre deti.

Buďte súčasťou komunity a pridajte sa k viac ako 47 tisíc fanúšikom na Facebooku, kde Bubulákovo organizuje rôzne súťaže o zaujímavé ceny a kde sa vždy dozviete o novinkách ako prvý!