Vyhrajte výpočtovú techniku v hodnote 400€ od e-shopu BigON!

Spolu s e-shopom BigON.sk vám prinášame súťaž o zaujímavé ceny v hodnote viac ako 400€! Tentokrát môžete vyhrať:
1. cena: Lenovo ThinkPad T440P kategórie A- v hodnote 369 €
2. cena: Slúchadlá s mikrofónom MARVO HG9028 – v hodnote 29 €
3. cena: Optická myš MARVO M450 – v hodnote 9 €

Súťaž bola ukončená a my gratulujeme výhercom: 
1. cena - lenovo Thinkpad - Marta Rošková
2. cena - Sluchádlá MARVO - Jaroslav Brath
3. cena - Optická myš MARVO - Marián Kováč

Materasso-shop

 

O e-shope BigON

BigON pôsobí na trhu s repasovanými (refurbished) notebookmi, počítačmi a elektronikou už 14 rokov. Za túto dobu vybavili desaťtisíce objednávok pre jednotlivcov, firmy, štátne inštitúcie či školy.

Našli spôsob, ako dodávať produkty vysokej kvality za veľmi výhodných cenových podmienok.

Zákazníkov učia myslieť v prvom rade na najvyššiu radu, pretože ju v BigON-e môžu mať za zlomok jej pôvodnej ceny(v niektorých prípadoch ušetríte až 78%)  bez toho, aby utrpeli na značke, kvalite, dizajne, či záruke.

Prečo obnovené počítače a notebooky?

Je to podobné, ako s kúpou ojazdeného vozidla: prečo kupovať nové, ak môžete mať za tie isté peniaze omnoho výkonnejšie auto, s lepšou výbavou? Avšak, kúpa použitého počítača z bazáru pripomína kúpu „mačky vo vreci“ a kupujúci môže byť kvalitou sklamaný. Preto namiesto kúpy použitého počítača z bazáru, odporúčame jednoznačne kúpu repasovaného, čiže obnoveného počítača priamo od výrobcu, prostredníctvom spoľahlivého predajcu.

Pojmy použitý a obnovený si ľudia často mýlia, preto je potrebné vysvetliť, čo je vlastne obnovený počítač. Obnovené počítače v ponuke BigON pochádzajú priamo od výrobcov. Tí ich spätne odkúpili z veľkých firiem, najmä  z bankového sektora či poisťovní alebo sú to predvádzacie kusy použité na výstavách apod. Následne tieto stroje vyčistia, obnovia, a v prípade potreby vymenia súčiastku a otestujú. Až potom prechádzajú do BigON-u, kde počítače podstúpia druhú kontrolu pred uskutočnením predaja.

Obnovené počítače a notebooky môžete hneď používať. Sú v nich nainštalované všetky potrebné ovládače a operačný systém nastavený na slovenský jazyk. BigON ponúka aj možnosť doinštalovania kancelárskeho balíka, prípadne antivírusového softvéru, aby ste mohli počítač bezpečne používať. Ak nemáte dostatok skúseností s nastavovaním, postarajú sa aj o prvotné nastavenie po spustení. Dostanete jednoducho počítač alebo notebook plnohodnotne pripravený na používanie.

Zvýšte svoju šancu na výhru!

Každý, kto lajkne FB stránku("Páči sa mi to") BigON.sk bude do losovania zapojený dvakrát.