Goldwell StyleSign Gloss Finish Brilliance Hairspray 300 ml

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Popis: Ultra jemný sprej pre zvýšenie lesku a žiarivosti farby vlasov. Poskytuje silné a pritom flexibilné spevnenenie. Ľahko sa vyčesáva a nezanecháva vo vlasoch zvyšky. Technológia Flex Shine Protect obsahuje UV-A a UV-B filtre, panthenol, polyméry obohatené o bambusové proteíny s prvotriednym elastomérom, ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

 • Popis: Ultra jemný sprej pre zvýšenie lesku a žiarivosti farby vlasov. Poskytuje silné a pritom flexibilné spevnenenie. Ľahko sa vyčesáva a nezanecháva vo vlasoch zvyšky. Technológia Flex Shine Protect obsahuje UV-A a UV-B filtre, panthenol, polyméry obohatené o bambusové proteíny s prvotriednym elastomérom, tvoria ochranný elastický film.
 • Faktor spevnenia 3 - stredná fixácia. Typ vlasov: Technológia Flexishine Protect - obsahuje ochranný systém a vyššiu koncentráciu vybraných elastomérov. Polyméry obohatené o bambusové proteíny - utvárajú ochranný elastický film. Integrovaný proteínový komplex - skladá sa z UV-A a UV-B filtrov, Panthenolu a zložiek zachytávajúcich voľné radikály.

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Stylingové prípravky na vlasy Goldwell alebo najprezeranejšie produkty Goldwell.

  Reklama