Lenovo IdeaCentre Y900 90DD003QMK

TOP 4

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Kľúčové vlastnosti.     Nekomprisný výkon bohato postačí aj v nasledujúcich rokoch.     Ľahký prístup do vnútra skrine poskytne bleskovú výmenu či pridanie komponentov.     4 sloty pre dátové úložiská vyriešia všetku potrebu pamäťovej kapacity.     Rovnako jednoduchá je údržba počítača.     Úžasný dizajn ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Kľúčové vlastnosti.     Nekomprisný výkon bohato postačí aj v nasledujúcich rokoch.     Ľahký prístup do vnútra skrine poskytne bleskovú výmenu či pridanie komponentov.     4 sloty pre dátové úložiská vyriešia všetku potrebu pamäťovej kapacity.     Rovnako jednoduchá je údržba počítača.     Úžasný dizajn podtrhuje LED osvietenie.     Predinštalované Windows 10 Home vám ušetrí starosti.

Pamäť rozhodujeVnútri počítača nájdete 4 sloty pre pevné disky, do každého z nich možno umiestniť úložisko s kapacitou až 2 TB. Zostava prichádza s rýchlym SSD diskom s kapacitou 256 GB, SSHD diskom s veľkosťou 2 TB a na zrýchlenie chodu systému je tu ešte 8 GB cache. Ku všetkým komponentom sa ľahko dostanete pomocou odnímateľného bočného panela. Skriňa ponúka celkom 34 litrov miesta a je pripravená aj na výzvy vo vzdialenej budúcnosti. Bez použitia náradia ľahko pridáte nový disk, chladenie navyše alebo ktorýkoľvek iný komponentov. Svoj stroj tak vylepšíte behom chvíľky, aby ste sa mohli do najbližších bitiek vrhnúť lepšie vyzbrojení.

Dizajn, ktorý mení pravidlá hrySo skvelým výkonom získate aj úžasný vzhľad, ktorý je zároveň praktický. Vnútorné vedenie káblov, čierne vnútorné lakovanie vyberateľné prachové filtre, to všetko je navrhnuté tak, aby ste mohli bez námahy svoj počítač udržiavať v čistote a najlepšej kondícii. LED svetlá vnútri skrine aj na nej vám budú svietiť pri vašich dobrodružných výpravách a dodajú vám odvahu aj výdrž.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Stolné počítače Lenovo alebo najprezeranejšie produkty Lenovo.

Reklama