HP Slimline 260-a180nc Y4K50EA

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 350,75 € Ihneď Do obchodu

Kľúčové vlastnosti.     Čierne prevedenie v malých rozmeroch.     Priestranný pevný disk s kapacitou 1 TB.     Moderný operačný systém Windows 10.     Elegantná čierna USB optická myš.     Kvalitný USB klávesnica s českými znakmi. Skvelý pomer ceny a výkonuSrdcom zostavy je štvorjadrový procesor AMD ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien HP Slimline 260-a180nc Y4K50EA

Popis

Kľúčové vlastnosti.     Čierne prevedenie v malých rozmeroch.     Priestranný pevný disk s kapacitou 1 TB.     Moderný operačný systém Windows 10.     Elegantná čierna USB optická myš.     Kvalitný USB klávesnica s českými znakmi. Skvelý pomer ceny a výkonuSrdcom zostavy je štvorjadrový procesor AMD A8-7410 s frekvenciou až 2,5 GHz.Procesora asistuje plne dostačujúcich 8 GB operačnej pamäte DDR3L. O grafickú časť sa stará výkonná grafika AMD Radeon R5. Pre vaše dáta je pripravený veľmi priestranný 1TB disk, na ktorý sa zmestia všetky vaše spomienky v podobe fotiek a videí. Dáta si môžete ale tiež zálohovať pomocou optickej DVD vypalovací mechaniky alebo integrovanej čítačky pamäťových kariet.

Rozhranie pre každú príležitosťK internetu sa môžete pripojiť ako cez gigabitový ethernet, tak aj cez Wi-Fi. Pre komunikáciu s telefónom, zdieľanie súborov alebo na škárovanie najrôznejšieho príslušenstva je vám k dispozícii Bluetooth 4.0. Pre väčšinu ostatného tu je pripravená štvorica USB 2.0 a dvojica vysokorýchlostných USB 3.0 portov. K zostave dostanete ako darček presnú optickú myš a kvalitné klávesnicu s českými znakmi, oboje je v čiernej farbe, aby vám všetko ladilo.

Vývoj ceny

Týždeň: 2.76 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Stolné počítače HP alebo najprezeranejšie produkty HP.

Reklama