Sencor SNB 4301

TOP 3
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 67€ Info v obchode Do obchodu

SNB 4301RD nutri mixér SENCOR. extrahuje ťažko dosiahnuteľné výživné látky obsiahnuté v semiačkach, obilovinách, orechoch, umožňuje rozsekanie celého ovocia a zeleniny. mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semiačka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. výživné koktaily môžu ...viac

Popis

SNB 4301RD nutri mixér SENCOR. extrahuje ťažko dosiahnuteľné výživné látky obsiahnuté v semiačkach, obilovinách, orechoch, umožňuje rozsekanie celého ovocia a zeleniny. mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semiačka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. výživné koktaily môžu podporovať zlepšenie kvality spánku, trávenie a zotavenie po športovom výkone.

výživné koktaily pomáhajú dodávať energiu vašemu telu v priebehu celého dňa. ideálny pre prípravu polievok, kojeneckej stravy, omáčok, kokteilov a ďalších pokrmov. bezpečnostný mechanismus umožňuje spustenie iba v správnej polohe. protišmyková základňa zaručuje zvýšenú bezpečnosť. odnímateľné diely sa môžu umývať v umývačke riadu. poháre pre prenášanie kokteilov.

poháre s objemom 0,8 a 1,0 l. materiál neobsahujúci BPA. materiál Tritan zaručuje zvýšenú bezpečnosť. šesť vysoko kvalitných odnímateľných nožov z nerezovej ocele pokrytých vrstvou titánu. zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov. zamedzuje oxidácii výživných koktejlov. dĺžka napájecieho kábla: 1,2m. príkon: 1 000 – 1 200 W. napätie: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz. Príslušenstvo.

poháre s objemom 1,0 a 0,8 l. viečko s otvorom pre pitie. utesňovacie viečko.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Stolné mixéry Sencor alebo najprezeranejšie produkty Sencor.