Sencor SNB 4301

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 62,00 € Ihneď Do obchodu

SNB 4301RD nutri mixér SENCOR. extrahuje ťažko dosiahnuteľné výživné látky obsiahnuté v semiačkach, obilovinách, orechoch, umožňuje rozsekanie celého ovocia a zeleniny. mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semiačka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. výživné koktaily môžu ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

SNB 4301RD nutri mixér SENCOR. extrahuje ťažko dosiahnuteľné výživné látky obsiahnuté v semiačkach, obilovinách, orechoch, umožňuje rozsekanie celého ovocia a zeleniny. mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semiačka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. výživné koktaily môžu podporovať zlepšenie kvality spánku, trávenie a zotavenie po športovom výkone.

výživné koktaily pomáhajú dodávať energiu vašemu telu v priebehu celého dňa. ideálny pre prípravu polievok, kojeneckej stravy, omáčok, kokteilov a ďalších pokrmov. bezpečnostný mechanismus umožňuje spustenie iba v správnej polohe. protišmyková základňa zaručuje zvýšenú bezpečnosť. odnímateľné diely sa môžu umývať v umývačke riadu. poháre pre prenášanie kokteilov.

poháre s objemom 0,8 a 1,0 l. materiál neobsahujúci BPA. materiál Tritan zaručuje zvýšenú bezpečnosť. šesť vysoko kvalitných odnímateľných nožov z nerezovej ocele pokrytých vrstvou titánu. zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov. zamedzuje oxidácii výživných koktejlov. dĺžka napájecieho kábla: 1,2m. príkon: 1 000 – 1 200 W. napätie: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz. Príslušenstvo.

poháre s objemom 1,0 a 0,8 l. viečko s otvorom pre pitie. utesňovacie viečko.

Vývoj ceny

Týždeň: 4.92 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Stolné mixéry Sencor alebo najprezeranejšie produkty Sencor.