Eta ActivMix 0102 90000

TOP 7
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 37,84 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Stolný mixér ETA 0102.90000. Jedinečný ETA 010290000 ACTIVEMIX mixéč je perfektným pomocníkom pri príprave čerstvých ovocných či zeleninových štiav, krémových kokteilov, ľadovej kávy, či rôznych omáčok. Jeho motor dosahuje výkon až 350 W s rýchlosťou otáčok až 19000. Jednoducho sa obsluhuje a čistí. ...viac

Popis

Stolný mixér ETA 0102.90000. Jedinečný ETA 010290000 ACTIVEMIX mixéč je perfektným pomocníkom pri príprave čerstvých ovocných či zeleninových štiav, krémových kokteilov, ľadovej kávy, či rôznych omáčok. Jeho motor dosahuje výkon až 350 W s rýchlosťou otáčok až 19000. Jednoducho sa obsluhuje a čistí. Všetky jeho časti okrem motora sú umývateľné v umývačke riadu. Prístroj je vyrobený z kvalitného materiálu, jeho súčasťou sú 2 prenosné fľaše na miešanie s objemom 400 ml a 600 ml.

ETA 010290000 ACTIVEMIX. Vďaka stolovému mixéru mix&Go vám príprava lahodného nápoja zaberie len malú chvíľku Dodajte vášmu telu výdatnú porciu živín i vitamínov a udržte si zdravý životný štýl. Zvládne prípravu rôznych druhov ovocných nápojov, smoothie, proteínových fitness nápojov, výživy pre športovcov ale aj mliečnych koktailov, alkoholických i nealkoholických osviežujúcich drinkov.

Vysoký výkon. Mixér disponuje kvalitným motorom s výkonom 350 W, ktorý je dostatočný na mixovanie ako bežných druhov ovocia a zeleniny, tak aj kociek ľadu. Rýchlosť otáčok je až 19000 /min. To je zárukou perfektných výsledkov za rekordne rýchly čas. Tento úžasný prístroj využijete i pri malých deťoch, pretože zvládne i prípravu zdravých a lahodných dojčenských príkrmov.

Zdravý životný štýl. Mixér je veľmi praktický. Príprava je veľmi jednoduchá a komfortná. Vziať si ho môžete so sebou kamkoľvek, či už si ho vezmete celý, alebo len jeho fľaše.Súčasťou balenia sú dve objemné fľaše (0,4 a 0,6 l)  z kvalitného plastu a so špeciálnymi uzávermi. Je vhodný k športu, do práce, do školy ale aj na cesty. Slim dizajn fľaše je totiž navrhnutý priamo do ruky a súčasne tak, aby bolo možné fľašu umiestniť do integrovaných držiakov, dverí od auta alebo chladničky.

Ľahká údržba a obsluha. Skvelý mixér je nielen mimoriadne výkonný a šikovný, ale navyše sa i ľahko čistí a obsluhuje. Navyše je prístroj vybavený bezpečnostnou poistkou, zabráni nechcenému spusteniu prístroja. I čistenie je veľmi jednoduché. Všetky jeho súčasti, okrem motora, sú vhodné do umývačky riadu, takže s ním nebudete mať žiadnu námahu. Protišmykové nôžky zaisťujú maximálnu bezpečnosť a stabilitu počas užívania. Prívodný kábel má 0,9 m s možnosťou navinutia.

Vývoj ceny

Týždeň: 21.28 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Stolné mixéry Eta alebo najprezeranejšie produkty Eta.

Reklama