Delimano Nutribullet 600

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 59,40 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Stolový mixér Smoothie NUTRIBULLET NB-101S uľahčí každodennú prípravu vašich obľúbených nápojov. Jeho dizajn je prispôsobený pre pohodlnú manipuláciu a efektívnu prácu v kuchyni. Umožňuje prípravu vynikajúcich a zdravých nápojov, ktoré si vytvoríte kombináciou rôznych druhov ovocia alebo zeleniny. Jeho ...viac

Popis

Stolový mixér Smoothie NUTRIBULLET NB-101S uľahčí každodennú prípravu vašich obľúbených nápojov. Jeho dizajn je prispôsobený pre pohodlnú manipuláciu a efektívnu prácu v kuchyni. Umožňuje prípravu vynikajúcich a zdravých nápojov, ktoré si vytvoríte kombináciou rôznych druhov ovocia alebo zeleniny.

Jeho práca je naozaj jednoduchá, nemusíte nastavovať žiadne funkcie ani sa trápiť zbytočnými tlačidlami. Stačí keď stlačíte jedno prispôsobené tlačidlo a váš chutný a najmä zdravý nápoj sa začne pripravovať. Prispôsobená čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a nevyžaduje si žiadne ostrenie. Jej práca je efektívna a bezproblémová aj po viacerých používaniach.

  Recenzie

  Celkové hodnotenie produktu

  100% Perfektný 1 hlas
  8
  MartaPred 2 rokmi a 4 mesiacmi

  Nutribullet 900 je vysoko kvalitný výrobok, ktorý je potrebný v každej domácnosti.

  • Nutribullet 900 vlastním druhý mesiac a dennodenná príprava zeleninovo-ovocného nápoja ma drží stále. Je to veľmi kvalitný a hlavne veľmi užitočný a potrebný kuchynský pomocník, ktorý si získa každého vlastníka a užívateľa. Jeho používaním robím veľa pre svoje zdravie. Ľahko sa s ním pracuje a ľahko sa udržiava. Nemá miesta, kde by sa mohli usádzat plesne. Predtým som si 6 mesiacov denne odšťavovala ovocie a zeleninu. Ale odšťavovač mal pri výpuste štiav rôzne priehlbinky, v ktorých som pri dôkladnej obhliadke našla čierne plesne. Boli v mieste, kde som sa nemonla dostať pri umývaní, boli nedostupné a dosť hlboké.
  • Za dva mesiace používania nenašla som na Nutribullete 900 nenašla nedostatky, ktoré by ma odrádzali od jeho používania.

  Vývoj ceny

  Týždeň: 28.91 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Stolné mixéry Delimano alebo najprezeranejšie produkty Delimano.

  Reklama