Velbon Videomate 638 cena od 89,90 € | Pricemania

Velbon Videomate 638

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 89,90 € Do 5 dní Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Statívy

CHARAKTERISTIKA: Produktovy rad Videomate je priamym nastupcom legendarnych videostativov C-400, 500 a 600. Oproti radeC maju stativy Videomate o 7,5 . 9 cm vy..iu maximalnu d..ku. Stativy Videomate charakterizuje uplne novy, .tvorcovy profil noh, zais.ujuci va..iu stabilitu, inovovane, kon.truk.ne bezpe.nej.ie ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

CHARAKTERISTIKA:
Produktovy rad Videomate je priamym nastupcom legendarnych videostativov C-400, 500 a 600. Oproti radeC maju stativy Videomate o 7,5 . 9 cm vy..iu maximalnu d..ku. Stativy Videomate charakterizuje uplne novy, .tvorcovy profil noh, zais.ujuci va..iu stabilitu, inovovane, kon.truk.ne bezpe.nej.ie svorky a nova kon.trukcia ru.ice stativu. Stativy Videomate su vyrobene z od.ah.eneho hliniku v kombinacii s komponentmi, ktore su vyrobene z kvalitneho tvrdeneho plastu. Stativy sa vyzna.uju vynikajucou stabilitou, kvalitou pou.itych materialov a preciznym vyrobnym spracovanim. Plynuly a presny posuv stredovej ty.e je zaisteny k.ukou a ozubenym prevodom. Stativy su vybavene vodovahou. Radialne vzpery medzi nohami a stredovou ty.ou zvy.uju celkovu stabilitu stativu. Jednopakove dvojosove fluidne videohlavy s rychloupinacim mechanizmom umo..uju jednoduche a rychle upnutie a uvo.nenie videokamery alebo fotoaparatu.
Paka hlavy je nastavite.na pre .avu alebo pravu ruku. Rychloupinacie do.ti.ky maju .g upinaciu skrutku a proti.mykovy korkovy povrch. Hlava PH-368 (Videomate 638) ma v oboch osach nastavite.nu tuhos. posuvu pri povolenych areta.nych skrutkach. Stativy su dodavane vratane puzdra s ramennym popruhom.


Maximálna výška (cm) - 171
Minimálna výška (cm) - 60,5
Dĺžka v zloženom stave (cm) - 66,5
Hmotnosť (kg) - 2
Počet sekcií nôh - 3
Priemer prvého dielu nohy (mm) - 26
Maximálna nosnosť (kg) - 4,0
Aretácia nôh - svorky
Zakončenie nôh - guma
Farba - čierna
Hlava - PH-368
Rýchloupínacia doštička - QB-6RL
Veľkosť doštičky (cm) - 7,7 x 4,8
Počet vodováh - 1
Púzdro (súčasťou balenia) - áno

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Statívy Velbon, najprezeranejšie produkty Velbon alebo najlacnejšie Statívy.

Reklama