Siemens Gigaset DA510 cena od 16,62 € | Pricemania

Siemens Gigaset DA510

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Šnúrové telefóny

Šnúrový telefón s klávesmi priamej voľby 10 kláves priamej voľby (na 20 čísel) Elektronický zámok kláves; alarm spustený po stlačení akejkoľvek klávesy Blokovanie hovorov Oznamovanie hovorov: 10 melódií a 4 úrovne hlasitosti, vypnuté zvonenie a vizuálne oznamovanie hovorov Opätovné vytáčanie posledného ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Siemens Gigaset DA510

Najprezeranejšie produkty v kategórií Šnúrové telefóny

Popis

Šnúrový telefón s klávesmi priamej voľby


10 kláves priamej voľby (na 20 čísel)

Elektronický zámok kláves; alarm spustený po stlačení akejkoľvek klávesy

Blokovanie hovorov

Oznamovanie hovorov: 10 melódií a 4 úrovne hlasitosti, vypnuté zvonenie a vizuálne oznamovanie hovorov

Opätovné vytáčanie posledného čísla

Prevádzka PABX a PSTN

Pripevniteľný na zo

Kompatibilný s naslúchadlami

Nastaviteľná pulzná voľba, tónová voľba, doba flash a tiesňové volanie

Klávesa stlmiť s melódiou

Rýchlejšie spojenie s 10 klávesmi priamej voľby na 20 čísel

Sa šnúrovým telefónom Gigaset DA510 sa môžete spojiť s viac kontakty ešte rýchlejšie pomocou 10 priamych klávesov na 20 čísel.

Akonáhle je do modelu Gigaset DA510 naprogramujete, budú vaši priatelia, rodina a obchodné kontakty len jedno stlačenie ďaleko.

Elektronický zámok kláves zabráni nepovolenému vytáčanie.

Ak chcete, aby vám dieťa mohlo zavolať, keď je telefón zamknutý, naprogramujte telefónne číslo a alarm spustený po stlačení akejkoľvek klávesy mu umožní vás na ňom kontaktovať.

Vždy sa dá vytočiť dve vopred naprogramované čísla tiesňového volania, 110 a 112, a jedno číslo vašej voľby s výnimkou, keď je aktivovaný alarm spustený po stlačení akejkoľvek klávesy.

Nechcete dovoliť volania na určité čísla? Blokovanie čísel vám umožní zablokovať určité čísla, napríklad s vysokým tarifom.

Gigaset DA510 vám dá na výber 10 melódií a 4 úrovne hlasitosti (plus vypnutie zvonenia), a tak si určite vyberiete kombináciu, ktorá sa vám bude páčiť.

Funkcia vizuálneho oznamovanie hovoru zabezpečí, aby ste nezmeškali hovory, aj keď máte vypnuté zvonenie.

Ak potrebujete spoľahlivý šnúrový stolný telefón, ktorý vám umožní rýchle spojenie, potom je Gigaset DA510 s priamymi klávesami pre vás ten pravý.

Ľahko ovládateľný a multifunkčný

Gigaset DA510 je kompatibilný ako s PABX, tak PSTN. To vám umožňuje priame spojenie s verejnou sieťou či pripojenie modelu Gigaset DA510 k internej sieti telefónov doma či v kancelárii.

Všetci by sme radi mali viac miesta, a tak môžete Gigaset DA510 pripevniť na stenu, ak si to budete priať, a získať tak cenný priestor na pracovnom stole.

Okrem kompatibility s naslúchadlami vám Gigaset DA510 tiež umožní pridržať hovor stlačením klávesy stlmiť. Váš kontakt potom počuje melódiu, kým sa k nemu nevrátite.

Chcete upraviť metódu vytáčanie či dobu flash? Aj to je možné.

Potrebujete zavolať osobe, ktorej číslo ste vytočili naposledy? Jednoducho využite funkciu opätovného vytáčanie posledného čísla a znovu sa s ňou skontaktujte.

Zvoľte si Gigaset DA510 pre spoľahlivosť a jednoduchosť ovládania šnúrového telefónu v kombinácii s pohodlím početných klávesov priamej voľby a mnohých ďalších funkcií.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama