Nidecker Score cena od 173,00 € | Pricemania

Nidecker Score

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 173,00 € Do 24 hodín Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Snowboardy

Snowboard Nidecker Score Moderný snowboard pre freestyle. Sendvičová konštrukcia a twin-tip tvar. Doska navrhnuté pre všetky freestyle milujúci jazdcov, ktorí začínajú a sníva o svojom progrese. Všetci, ktorí chcú víťaziť, milujú Score. STD Camrock - Vďaka obrátenému klenutie snowboardu je dosiahnuté ...viac

Popis

Snowboard Nidecker Score
Moderný snowboard pre freestyle. Sendvičová konštrukcia a twin-tip tvar. Doska navrhnuté pre všetky freestyle milujúci jazdcov, ktorí začínajú a sníva o svojom progrese. Všetci, ktorí chcú víťaziť, milujú Score.
STD Camrock - Vďaka obrátenému klenutie snowboardu je dosiahnuté jednoduchšieho manévrovania dosky ako v parku, tak na pevnom upravenom povrchu. Obrátené klenutie lepšie pláva v mäkkom a hlbokom snehu, lepšie prechádza z hrany na hranu. Klasický Camber, ktorý je uprostred dosky, prechádza v opačné prehnutie, ktoré začína pod viazaním. Tail a nose sa dvíha vyššie než snowboard s Camber prehnutím.
Power Wood Core - Toto jadro kombinuje rôzne druhy dreva, ktoré dodáva doske reaktivitu a odolnosť. To robí dosku živšiu pod nohami.
Base 5000 - Veľmi odolná a dobre opraviteľná univerzálna skĺznica

Drevené jadro po celej dĺžke
Directional Twin shape
Skladaná vrchná vrstva dizajnu

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Snowboardy Nidecker, najprezeranejšie produkty Nidecker alebo najlacnejšie Snowboardy.

Reklama