Sennheiser HD 518

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Ide o otvorené dynamické high-endová slúchadlá vybavené systémom EAO (Eargonomic Acoustic Refinement - patent Sennheiser), vďaka ktorému je cesta zvuku do ucha úplne optimálna a vyznie úplne prirodzene a verne. Mimoriadne silné neodymiové magnety pohybujú cievkou a membránou z materiálu Duofol, zaručujú ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Ide o otvorené dynamické high-endová slúchadlá vybavené systémom EAO (Eargonomic Acoustic Refinement - patent Sennheiser), vďaka ktorému je cesta zvuku do ucha úplne optimálna a vyznie úplne prirodzene a verne. Mimoriadne silné neodymiové magnety pohybujú cievkou a membránou z materiálu Duofol, zaručujú vernú a živú reprodukciu vrátane všetkých špičkových hudobných detailov.

Materiál mušle obmedzujúci vznik a šírenie vibrácií znižuje skreslenie v hudobnom obraze. Pozlatený 6.3 mm konektor jack je inštalovaný na novom, ľahko odnímateľnom kábli. Nový bajonetový spôsob uchytenia umožňuje mimoriadne ľahkú manipuláciu. Vďaka mimoriadne dobrej reprodukciu a vynikajúcim pomerom výkon / cena sú HD 518 ideálnym vstupom do audiofilného sveta.

Ich vyvážený zvuk využíva možnosti reprodukcie frekvencií od 14 do 26 000 Hz. Slúchadlové mušle sú v prevedení atraktívnej antracitovej černe s efektným mriežkovaním otvorenej časti ozvučnice. Vynikajúce možnosti počúvania sú doplnené o excelentný komfort, pretože je možné dokonale ich prispôsobiť poslucháčovi a ten iste ocení veľmi mäkké náušníky a minimálnu hmotnosť slúchadiel. Vlastnosti. Rozšírená Duofol technológia membrány účinne eliminuje stojaté vlnenie v kapsli. Vysoko optimalizované pole neodymových magnetických systémov. Ľahké hliníkové cievky pre vysokú účinnosť a skvelú dynamiku. Komfortné náušníky pre dlhodobý posluch. Pozlátená stereo redukcia 3.5 mm pre excelentné pripojenie. Optimálne pre domáce hi-fi zariadenia. Obsah balenia. HD 518. 3.5 mm redukcia. Rozmery balenia. 205 x 100 x 240 mm. Farbačierna.

Hmotnosť0.26 kg. Frekvenčný rozsah14 - 26 000. Kábel3 m. Maximálny príkon500 mW. Nominálna impedancia50 Ohm. Nominálna SPL citlivosť108d B. Operačný princíp Dynamický, otvorený. Priemerný tlak na ucho3.5 N. T. H. D. zkreslenie, 0.2%. Typ náušníkucircum-aurálny. ,

    Vývoj ceny

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Slúchadlá Sennheiser alebo najprezeranejšie produkty Sennheiser.

    Reklama