Sloh na dlani cena od 2,96 € | Pricemania

Sloh na dlani

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 2,96 € Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slovenský jazyk a literatúra

Pomôcka pre študentov, učiteľov a všetkých používateľov jazyka v každodennom živote. - pre každého, kto nechce byť len jedným z davu, ale chce mať svoju fazónu. - pre pedagógov, ktorí chcú mať prehľad o rôznych možnostiach a použitiach štýlu. - pre študentov, ktorých budú pedagógovia o možnostiach a ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

Pomôcka pre študentov, učiteľov a všetkých používateľov jazyka v každodennom živote. - pre každého, kto nechce byť len jedným z davu, ale chce mať svoju fazónu. - pre pedagógov, ktorí chcú mať prehľad o rôznych možnostiach a použitiach štýlu. - pre študentov, ktorých budú pedagógovia o možnostiach a použití štýlu skúšať. - pre študentov, ktorým dobre padne návod, ako robiť rozhovory alebo písať poviedky. - pre úradníkov, ktorí by mali používať štýl každú pracovnú hodinu. - pre novinárov, ktorí sú ešte ochotní uveriť, že nevedia úplne všetko. - pre umelcov, aby sa presvedčili, o koľko vedia viac ako autori knihy.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
HalgašováPred 7 rokmi a 9 mesiacmi

Rada sa zaujímam o nové veci, nové vedomosti. Podľa mňa je kniha zaujímavo rozčlenená,prístuná tak laikom ako aj žiakom. Za kvalitu sa platí. V dnešnej dobe nič nie je drahé ak to chceme a trochu aj potrebujeme. Ak si niekto chce rozšíriť vedomosti alebo ich upevniť,tak nech neváha s kúpou.

  • Z tejto knihy sa naozaj môže poučiť každý.
  • Dúfam,že získame najnovší prehľad o vyjadrovaní sa.
  • Kniha ma zaujala,určite ju preštudujem celú čo najskôr.
  • Myslela som,že tá kniha bude skôr zameraná na žiakov ZŠ.
  • Zatiaľ som nazistila žiadne nevýhody knihy.

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama