Logitech MK710

TOP 13
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 100,24 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Logitech Wireless Desktop MK710 spája v jednej sade pohodlie a produktivitu. Vďaka životnosti batérie klávesnice aj myši až tri roky nie je prakticky potrebné meniť batérie. Logitech Wireless Desktop MK710 americké rozloženie kláves - Spojenie pohodlia a produktivity v jednej sade Životnosť batérií klávesnice ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Logitech MK710

Popis

Logitech Wireless Desktop MK710 spája v jednej sade pohodlie a produktivitu. Vďaka životnosti batérie klávesnice aj myši až tri roky nie je prakticky potrebné meniť batérie. Logitech Wireless Desktop MK710 americké rozloženie kláves - Spojenie pohodlia a produktivity v jednej sade

 • Životnosť batérií klávesnice aj myši je až tri roky. Vďaka lepšej správe napájania nie je prakticky potrebné meniť batérie.
 • Klávesnica obsahuje klávesy Logitech Incurve Keys ™ a mäkkú opierku zápästia. Vyduté klávesy podporujú správnu polohu prstov a ich jemne zaoblené hrany umožnia končekom prstov po celé hodiny plynulo prechádzať medzi klávesmi. Klávesy sú tak pohodlné, že vás napadne, či neboli vyrobené priamo pre vaše prsty.
 • Veľmi rýchly posun umožňuje rýchle prechádzanie dlhých dokumentov pomocou kolieska pre posuv, ktoré nevykazuje takmer žiadne trenie, alebo prepnutie na presný posuv, ktorý je vhodný na navigáciu v zoznamoch, prezentáciách a zbierkach snímok.
 • LCD panel umožňuje letmým pohľadom na ikony získať informácie o stave batérie a funkciách Caps Lock, Scroll Lock a Num Lock, takže pri písaní vám nič neunikne.
 • Nepatrný bezdrôtový prijímač Logitech Unifying zostáva v notebooku. Pri pohybe nie je potrebné prijímač odpájať, takže si nemusíte robiť starosti s jeho poškodením či stratou. K rovnakému bezdrôtovému prijímaču môžete navyše ľahko pridať ďalšie kompatibilné myši, klávesnicu alebo numerickú klávesnicu. Obsah balenia Bezdrôtová klávesnica Wireless Keyboard MK700Bezdrôtová myš Wireless Mouse M705USB 2.4 GHz unifikovaný prijímač4 AA alkalické batérie CD so softvérom Užívateľská dokumentácia Výpočet životnosti batérie klávesnice vychádza z predpokladaného počtu dvoch miliónov úderov za rok v kancelárskom prostredí. Spôsob práce používateľa sa môže líšiť. Životnosť batérie myši sa môže líšiť v závislosti na užívateľovi a podmienkach používania.

Parametre

Výrobca: Logitech
 
Batérie:
Vrátane batérií: Áno áno/nie
 
Ďalšie vlastnosti:
Požadované USB: Áno áno/nie
 
Dizajn:
Farba: Čierna
 
Ergonómia:
Ergonomický dizajn žehličky: Áno áno/nie
 
Klávesnica:
Formát klávesnice: štandardný
Jazyk klávesnice: ruský
Numerické klávesy: Áno áno/nie
Podložka pod zápästie: Áno áno/nie
 
Možnosti pripojenia:
Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz
Rozhranie zariadenia: RF Wireless
Technológia prepojenia: bezdrôtový
 
Myš:
Obsahuje myš: Áno áno/nie
Typ závitu: Koleso
 
Obrazovka:
Displej: LCD
 
 
Obsah balenia:
Integrovaný displej: Áno áno/nie
 
Prijímač:
Rozhranie bezdrôtového prijímača: USB
 
Sila:
Životnosť batérie (max.): 26280 hodina
 
Systémové požiadavky:
Podporované operačné systémy Windows: Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64
 
Údaje o balení:
Návod na obsluhu: Áno áno/nie
Prijímač v cene: Áno áno/nie
 
Vstupné zariadenie:
Počet posuvných koliesok: 1
Rolovacie koliesko: Áno áno/nie
 
Výkon:
LED indikátor batérie: Áno áno/nie

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

80% Perfektný 1 hlas
8
MartinPred 4 rokmi a 7 mesiacmi

Švajčiarska spoločnosť Logitech ponúka vo svojom bohatom portfóliu i zaujímavú kombináciu súpravy myši a klávesnice. Svojou veľkosťou spadá medzi bežné klávesnice, avšak poteší svojou mobilitou vďaka absencii káblov.

 • Vypolstrovaná opierka dlaní
 • Logitech Unifying
 • LCD displej
 • Výdrž batérie
 • Pohodlná myška
 • Anglické rozloženie kláves
 • Vysoká cena

Vývoj ceny

Týždeň: 0.18 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Sety klávesníc a myší Logitech alebo najprezeranejšie produkty Logitech.

Reklama