Asus RT-AC68U | Pricemania

Asus RT-AC68U

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Routery a Access Pointy

Zisk antény ( dB ) : 5 Počet LAN portov : 4 Rýchlosť LAN : 10/100/1000 Mb / s WiFi : ÁNO Typ WiFi : A ; AC ; B ; G ; N Dátová priepustnosť : 1900 Mb / s Frekvenčné pásmo ( GHz ) : 2,4 ; 5 3G : ÁNO ADSL / VDSL : NIE USB : ÁNO Prevedenie výrobku : čierna farba Dvojpásmový Wireless - AC1900 gigabitový ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Routery a Access Pointy

Popis

Zisk antény ( dB ) : 5
Počet LAN portov : 4
Rýchlosť LAN : 10/100/1000 Mb / s
WiFi : ÁNO
Typ WiFi : A ; AC ; B ; G ; N
Dátová priepustnosť : 1900 Mb / s
Frekvenčné pásmo ( GHz ) : 2,4 ; 5
3G : ÁNO
ADSL / VDSL : NIE
USB : ÁNO

Prevedenie výrobku : čierna farba

Dvojpásmový Wireless - AC1900 gigabitový router

• Najrýchlejší Wi - Fi router na svete , ktorý sa pýši kombinovanou rýchlosťou prenosu dát v oboch pásmach
• 1 900 Mb / s , čo zodpovedá trojnásobnej rýchlosti oproti 802.11n routerům
• Technológia Broadcom ® TurboQAM ™ zvyšuje rýchlosť prenosu dát technológie wireless - N až na
• 600 Mb / s , čo je nárast výkonu o 33 %
• Päť portov Gigabit Ethernet pre rýchle a stabilné káblové pripojenie k sieti
• Dvojica USB portov s podporou USB 3.0 zaručujúci desaťkrát rýchlejší prenos dát , než tomu bolo u rozhranie USB 2.0
• Dvojjadrový procesor sa postará o rýchly a bezproblémový prevádzku so zariadeniami s podporou rozhrania Wi - Fi , Ethernet a USB
• Nechýba cloudové služba ASUS AiCloud pre prístup , synchronizáciu , zdieľanie a streamovanie dát , nech ste kdekoľvek . Taktiež sa môžete pripojiť k iným kompatibilným routerom a vytvoriť súkromný cloudový server spoločne s rodinou a priateľmi

Najrýchlejší na svete - pre tých , ktorí chcú byť neustále v čele
ASUS RT - AC68 je najrýchlejší Wi - Fi router na svete , ktorého kombinovaná rýchlosť prenosu dát v oboch pásmach činí až 1 900 Mb / s Rýchlosť 1 300 Mb / s 802.11ac v 5GHz pásme dosahuje až na hranicu gigabitového prenosu dát , zatiaľ čo technológia Broadcom ® TurboQAM ™ zvyšuje rýchlosť prenosu dát medzi kompatibilnými zariadeniami v 2,4 GHz 802.11n pásme z 450 Mb / s na 600 Mb / s

Router RT - AC68 poháňa dvojjadrový procesor , u ktorého nehrozí poklesy rýchlosti , ktoré v zaneprázdnených sieťach postihujú ostatné routery . Dokonca aj v najrušnejších domácich sieťach bude prehrávanie HD videa vždy úplne plynulé , latencie u online hranie a volanie VoIP nízka a sťahovanie súborov ničím neprerušované .

U routeru RT - AC68 nechýba ani dva USB porty pre zdieľanie súborov , tlačiarní a 3G/4G modemov , rovnako ako port USB 3.0 , ktorý je zárukou až desaťkrát rýchlejší prenos dát než u USB 2.0 .
Exkluzívna technológia AiCloud od spoločnosti ASUS premieňa vašu domácu sieť na osobný cloud , kde možno ľahko streamovať a zdieľať obsah s chytrými telefónmi , PC a tablety . Synchronizácia " router - router " umožňuje veľmi jednoduchú synchronizáciu súborov na úložisku pripojenom cez rozhranie USB s ostatnými kompatibilnými routre od spoločnosti ASUS - zdieľanie veľkých súborov s rodinou a priateľmi nikdy nebolo jednoduchšie .

S jednoducho použiteľným grafickému užívateľskému rozhranie routera RT - AC68 s názvom ASUSWRT budete mať takmer neobmedzenú kontrolu nad optimalizáciou siete . Nastavenie počas 30 sekúnd a jednoduchá správa prevádzky zaručujú , že aj úplní sieťoví nováčikovia budú môcť naplno využívať komplexných funkcií . Skúsení používatelia si naproti tomu zamilujú podporu technológie IPv6 , niekoľko bezdrôtových SSID a zabezpečený prístup k VPN .

Najrýchlejší Wi - Fi AC na svete s Wi - Fi akceleráciou TurboQAM ™
Vďaka Wi - Fi pripojenie 5. generácie ( 5G Wi - Fi ) a novej čipovej sade 802.11ac prináša RT - AC68 superrýchle bezdrôtové pripojenie . A nielen to , router RT - AC68 využíva technológiu TurboQAM ™ povyšující Wi - Fi technológiu 802.11ac na úroveň , ktorá ponúka užívateľom doposiaľ nevídané rýchlosti . V 2,4 GHz pásme dosahuje rýchlosť 600 Mb / s - o 33 % vyššiu rýchlosť ako u štandardných 802.11ac routerov . V 5GHz pásme naproti tomu všetko svištia rýchlosťou až 1 300 Mb / s - teda trojnásobnou rýchlosťou oproti technológii 802.11n . Dohromady sa tak dostávame až na neuveriteľných 1 900 Mb / s !

Vďaka dvojjadrovým procesorom sa toho dá zvládnuť viac naraz
Router ASUS RT - AC68 je vybavený dvojjadrovým procesorom , u ktorého už nehrozí poklesy výkonu , ktoré sužujú ostatné routery . Dokonca aj v najrušnejších domácich sieťach bude prehrávanie HD videa vždy úplne plynulé , latencie u online hranie a volanie VoIP nízka a sťahovanie súborov ničím neprerušované .

Väčšia stabilita a dosah signálu
Funkcia ASUS AiRadar inteligentne zvyšuje výkon bezdrôtového signálu pomocou technológie pre prispôsobenie vyžarovacieho diagramu , účinného zosilnenie a jedinečné funkcie pre jemné doladenie ASUS RF fine - tuning . Výsledkom je širšie pokrytie , dynamické zvýšenie rýchlosti dátových prenosov a lepšia stabilita .

Dvojpásmové pripojenie zvyšujúce kompatibilitu a výkon
Router RT - AC68 využíva pásma 2,4 GHz a 5 GHz súčasne . Vďaka tomu ponúka rýchlosť 600 Mb / s , resp . 1 300 Mb / s Podčiarknuté a sčítané, získate celkovú rýchlosť až 1 900 Mb / s so zárukou dokonalej stability . Pásmo 2,4 GHz môžete využiť k základným úlohám , ako je napríklad prehliadanie webových stránok alebo sťahovanie súborov , zatiaľ čo v pásme 5 GHz budete zároveň plynule prehrávať obsah vo Full HD rozlíšení , hrať online hry alebo využívať iné aplikácie náročné na šírku pásma .

Neprekonateľná všestrannosť a rýchlosť USB
Najrýchlejší USB 3.0 dosahuje až desaťnásobné rýchlosti prenosu dát oproti USB 2.0 . Dva USB porty routeru RT - AC68 využijete pri zdieľaní súborov , multimédií alebo zdieľanie 3G/4G pripojenia . Funkcia ASUS AiDisk poskytuje vzdialený prístup a možnosť rýchlo streamovať obsah . Tam , kde ostatné routery majú USB porty naskladané tesne jeden vedľa druhého , má RT - AC68 oba USB porty rovnomerne rozložené tak , aby bol ku každému z nich vždy ľahký prístup .

Dokonalá kontrola a optimalizácia s rozhraním ASUSWRT
V intuitívnom užívateľskom rozhraní ASUSWRT nájdete všetky aplikácie týkajúce sa nastavenia , monitorovania a správy siete na jedinom mieste . Zbrusu nové rozhranie vám umožní spravovať všetky adaptéry a nastavenia prostredníctvom jediného grafického panelu . Rovnako aktualizácie možno vykonávať jediným kliknutím .

Hráte veľa hry alebo trávite väčšinu času sledovaním videa ? Či už plánujete čokoľvek , router RT - AC68 ponúka štandardy QoS ( Quality of Service ) , pomocou ktorých môžete vyhradiť určitú šírku pásma pre ľubovoľnú úlohu . S nástrojom pre monitorovanie prevádzky navyše môžete v prehľadnom grafickom rozhraní kontrolovať využitie webu . Vyskúšajte ho .

Jednoduché nastavenie v 3 krokoch
Jednoduché nastavenie routeru ASUS pomocou inteligentného telefónu , tabletu alebo počítača počas iba 30 sekúnd * a v pouhých 3 jednoduchých krokoch . Stačí iba pripojiť káble k routeru , otvoriť webový prehliadač a riadiť sa pokynmi sprievodcu inštaláciou , ktorý vás v okamihu pripojí k internetu .

Krok 1 : Spustite webový prehliadač .
Krok 2 : Zadajte svoje ID / heslo .
Krok 3 : Hotovo !

ASUS AiCloud - váš svet vždy po ruke
Vďaka službe ASUS AiCloud * budete mať svoje dáta po ruke vždy a všade , kde bude k dispozícii pripojenie k internetu . Prepája vašu domácu sieť s online úložiskom WebStorage , ku ktorému budete mať prístup cez mobilnú aplikáciu AiCloud v smartfóne s operačným systémom iOS alebo Android alebo prostredníctvom svojej vlastnej prispôsobené adresy URL vo webovom prehliadači . Navyše je možné službu AiCloud prepojiť s iným kompatibilným routerom a ešte viac rozšíriť svoj ??cloud . Nech vyrazíte kamkoľvek , vaše dáta budú od teraz neustále s vami .

Výkonný online multitasking s 300 000 dátovými reláciami
S podporou obrovského dátového kanálu s kapacitou až 300 000 relácií má router RT - AC68 približne 20 × väčšiu sieťovú kapacitu ako ostatné bežné routery , čo je zárukou bezkonkurenčného výkonu .

Sťahujte a streamujte odkiaľkoľvek
Vďaka aplikácii Download Master a rozšírenému multimediálnemu serveru môžete na kompatibilných zariadeniach , ako sú napríklad PC , tablety , konzoly PS3 , Xbox alebo chytré TV , sťahovať a streamovať multimediálne súbory zo zariadení pripojených k routeru cez USB . Download Master dokáže sťahovať súbory aj vtedy , keď je počítač vypnutý . Sťahované súbory naviac môžete spravovať a monitorovať na diaľku .

Podpora VPN servera
Nastavenie VPN servera je v

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 2 recenzie
10
SpeedyPred 9 rokmi a 2 týždňami

Komu by sa nepacil napr dizajn alebo znacka tak ako alternetiva k Asus RT AC68U je este linksys EA6900.Len v case rozhodovania pri kupe nebol linksys v ponuke ziadneho slovenskeho ani ceskeho shopu. V testoch bol v niecom lepsi linksys a v niecom vynikal zas asus... Ale som spokojny.

 • Rychlost-jeden z najrychlejsich wifi routerov na svete
 • Moznosti nadstavenia
 • Super mat nadstavenu aj hostovsku siet a tak navsteva ma pristup len k netu a nie napr k mojim datam na sieti NAS synology
 • Ceske menu
 • Samostatne tlacitko na vypnutie len wifi
 • Dizajn
 • Cena
 • Nemoznost zavesit-pripevnit na stenu
10
PeterPred 9 rokmi a 2 mesiacmi

Celkovo velmi spokojny. Cena primerana funkciam. Urcite odporucam.

 • Pouzitie ja tam, kde nie je pevna linka, funguje pre 3G mobilny internet od Orange s USB modemom Huavei
 • Odporucam pre WiFi v penzionoch a hoteloch
 • Siroke moznosti nastavenia a kontroly pripojenych
 • Slabe rozpätie teplotz prostredia - aspoň papierovo iba od 0`C do + 40`C

Reklama

Reklama