Philips Sonicare DiamondClean cena od 34,90 € | Pricemania

Philips Sonicare DiamondClean

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Príslušenstvo pre zubné kefky

Náhradné hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6068 Standard udržujú Vaše zuby a ďasná v dobrej kondícii. Vďaka unikátnej sonickej technológii odstraňuje DiamondClean ďaleko viac povlaku ako klasická zubná kefka. Jemné vlákna usporiadané do snopcov sú šetrné k ďasnám a dosahujú veľký bieliaci efekt. Výhody ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Najprezeranejšie produkty v kategórií Príslušenstvo pre zubné kefky

Popis

Náhradné hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6068 Standard udržujú Vaše zuby a ďasná v dobrej kondícii. Vďaka unikátnej sonickej technológii odstraňuje DiamondClean ďaleko viac povlaku ako klasická zubná kefka. Jemné vlákna usporiadané do snopcov sú šetrné k ďasnám a dosahujú veľký bieliaci efekt.

Výhody náhradnej hlavice Sonicare DiamondClean StandardAž 7x viac zubného povlaku oproti čisteniu manuálnou zubnou kefkou odstránite s hlavicou Philips Sonicare DiamondClean.

Povrchové škvrny od farebných pokrmov alebo nápojov lepšie odstránite vďaka špeciálnym stredovým vláknam. Tie sú usporiadané husto a sú tiež špeciálne zastrihnuté, a preto presne kopírujú tvar zubov a odstránia tak maximum povrchového zafarbenia zubov.

Ľahko zistíte, kedy jepotrebné vymeniť čistiacu hlavicu kefky. Každá hlavica Philips Sonicare je vybavená modrými indikačnými vláknami, ktoré svojim zblednutím dávajú signál k výmene hlavice. Optimálne výsledky čistenia zubov dosiahnete, keď budete hlavice meniť pravidelne každé tri mesiace.Hodí sa k týmto zubným kefkám Philips Sonicare

Pre ľahšie rozhodovanie uvádzame obrázky kompatibilných typov kefiek. Zubné kefky Philips Sonicare sú dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach, pričom tvar tela a tŕňa, na ktorý sa nasadzujú náhradné hlavice, zostávajú rovnaké.

Medzi kompatibilné modely sonických kefiek Philips Sonicare patria tieto: For Kids, Teens, EasyClean, HealthyWhite (HealthyWhite+), FlexCare (FlexCare+), FlexCare Platinum, ProtectiveClean, DiamondClean.

Na základe dlhodobých skúseností odporúčame výmenu hlavíc približne každé tri mesiace v prípade používania kefky 2x denne po dobu dvoch minút. Ak dodržíte túto dobu na výmenu hlavíc, môžete si byť istí, že starostlivosť o Váš chrup je stále rovnako kvalitná.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama