Schleich 13858 Holštýnská kobyla cena od 6,96 € | Pricemania

Schleich 13858 Holštýnská kobyla

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 7,30 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Postavičky

Zvieratko - holštajnska kobylaSchleich 13858 zvieratko kôň Holštajnský kobyla. Tieto koníky majú silné zadné končatiny. Preto sú schopné skákať veľmi vysoko. Vyhrávajú medaily na Olympijských hrách a iných podujatiach. Holštejnská kobyla je vysokého vzrastu. Meria až 165 - 175 cm. Tento druh je celosvetovo ...viac

Popis

Zvieratko - holštajnska kobylaSchleich 13858 zvieratko kôň Holštajnský kobyla. Tieto koníky majú silné zadné končatiny. Preto sú schopné skákať veľmi vysoko. Vyhrávajú medaily na Olympijských hrách a iných podujatiach. Holštejnská kobyla je vysokého vzrastu. Meria až 165 - 175 cm. Tento druh je celosvetovo rozšírený.

    .
  • rozmery zvieratka : 13,5 x 3,5 x 12,8 cm
.Veková kategória: 3+ Určené pre: všetkých Materiál: guma, plast Figúrky Schleich vynikajú svojou vernosťou spracovania, vďaka ktorému umožňujú deťom poznávať najrôznejšie zvieratká, či už domáce, divoké, zvieratká z morského sveta, ale aj praveké, už vyhynuté.Schleich neustále rozširuje a obnovuje záber svojich modelov a staršie,menej kvalitné modely sú nahradzované novými a lepšie spracovanými.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Postavičky Schleich, najprezeranejšie produkty Schleich alebo najlacnejšie Postavičky.

Reklama