Schleich 13854 Hříbě plemene Quarter cena od 4,79 € | Pricemania

Schleich 13854 Hříbě plemene Quarter

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 4,79 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Postavičky

Zvieratko - žriebä plemena QuarterSchleich 13854 zvieratko kôň Quarter žriebä. Počas prvých týždňov života má toto žriebä veľmi zamatovú srsť. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako mení srsť. Zmena môže znamenať svetlejšiu, ale aj tmavšiu farbu. V priebehu času sa farba srsti mení niekoľkokrát. Tieto koníky ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Porovnanie cien Schleich 13854 Hříbě plemene Quarter

Popis

Zvieratko - žriebä plemena QuarterSchleich 13854 zvieratko kôň Quarter žriebä. Počas prvých týždňov života má toto žriebä veľmi zamatovú srsť. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako mení srsť. Zmena môže znamenať svetlejšiu, ale aj tmavšiu farbu. V priebehu času sa farba srsti mení niekoľkokrát. Tieto koníky majú 17 uznávaných farieb. Niektoré z nich sú celkom špeciálne, nezvyčajné. Sú rozšírené po celom svete.

    .
  • rozmery zvieratka : 8,3 x 3,0 x 8,1 cm
.Veková kategória: 3+ Určené pre: všetkých Materiál: guma, plast Figúrky Schleich vynikajú svojou vernosťou spracovania, vďaka ktorému umožňujú deťom poznávať najrôznejšie zvieratká, či už domáce, divoké, zvieratká z morského sveta, ale aj praveké, už vyhynuté.Schleich neustále rozširuje a obnovuje záber svojich modelov a staršie,menej kvalitné modely sú nahradzované novými a lepšie spracovanými.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Postavičky Schleich, najprezeranejšie produkty Schleich alebo najlacnejšie Postavičky.

Reklama