Schleich 13832 Tenessee valach cena od 6,96 € | Pricemania

Schleich 13832 Tenessee valach

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 7,30 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Postavičky

Zvieratko - Tennessee valachSchleich 13832 domáce zvieratko kôň Tennesseeský mimochodník kleštenec. Niektoré kone tohoto druhu majú chvost tak dlhý, že sa dotýka zeme. Má zvláštne postavené nohy. Je to dobre viditeľné najmä nazadných nohách. Toto mu umožňuje niektoré disciplíny ako jeplochá chôdza, cval ...viac

Popis

Zvieratko - Tennessee valachSchleich 13832 domáce zvieratko kôň Tennesseeský mimochodník kleštenec. Niektoré kone tohoto druhu majú chvost tak dlhý, že sa dotýka zeme. Má zvláštne postavené nohy. Je to dobre viditeľné najmä nazadných nohách. Toto mu umožňuje niektoré disciplíny ako jeplochá chôdza, cval a poklus. Tennesseeský mimochodník je plemeno koňa, ktoré pochádza z juhu USA (Štát Tennessee). Jeho predkovia boli pravdepodobne španielsky kôň, anglický plnokrvník, morgan, americký klusák a americký jazdecký kôň. História plemena, vzniklo v polovici 19.storočia. Pôvodne to mal byť všestranný kôň pre orbu aj jazdu, schopný prekonávať veľké vzdialenosti, predovšetkým kvôli plantážnikom. Tí potrebovali ľahkého ovládateľného koňa, ktorý by ušiel alebo ubehol dlhé vzdialenosti a s ktorým by ľahko kontrolovali úrodu. Sfarbenie : hnedák - vraník - ryšiak - belušaj. Tennesseeský mimochodník je to bystrý, ochotný, vytrvalý, spoločenský a láskavý kôň s milou povahou, ktorý je vhodný ako pre deti tak i pre začínajúcich jazdcov. Má povesť nejdobromyslnějšího kone.

    .
  • rozmery zvieratka : 13,5 x 11,2 x 4,4 cm
.Veková kategória: 3+ Určené pre: všetkých Materiál: guma, plast Figúrky Schleich vynikajú svojou vernosťou spracovania, vďaka ktorému umožňujú deťom poznávať najrôznejšie zvieratká, či už domáce, divoké, zvieratká z morského sveta, ale aj praveké, už vyhynuté.Schleich neustále rozširuje a obnovuje záber svojich modelov a staršie,menej kvalitné modely sú nahradzované novými a lepšie spracovanými.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Postavičky Schleich, najprezeranejšie produkty Schleich alebo najlacnejšie Postavičky.

Reklama