Schleich 13806 Klisna Mustang cena od 6,96 € | Pricemania

Schleich 13806 Klisna Mustang

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 7,19 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Postavičky

Zvieratko - kobyla MustangSchleich 13806 domáce zvieratko kôň Mustang kobyla. Mustangy žijú vo voľnej prírode po celý rok. Sú odolné. Ak sa stretnú s ľuďmi a nie sú na nich zvyknuté, chovajú sa zdržanlivo, opatrne. Ich kopytá sú tvrdé, nepotrebujú podkovy. Prežívajú aj v studenom, vlhkom a veternom počasí. ...viac

Popis

Zvieratko - kobyla MustangSchleich 13806 domáce zvieratko kôň Mustang kobyla. Mustangy žijú vo voľnej prírode po celý rok. Sú odolné. Ak sa stretnú s ľuďmi a nie sú na nich zvyknuté, chovajú sa zdržanlivo, opatrne. Ich kopytá sú tvrdé, nepotrebujú podkovy. Prežívajú aj v studenom, vlhkom a veternom počasí. Okrem vodcu - žrebca je v každomstáde aj jedna vedúca kobyla. Jej úlohou je, aby sa koňom v stáde darilo, vedie ich k zdrojom vody a k zeleným pastvinám. Ak je Mustang skrotený, je vhodný na vytrvalostné jazdenie, voľný čas.

    .
  • rozmery zvieratka : 11,2 x 10,7 x 4,6 cm
.Veková kategória: 3+ Určené pre: všetkých Materiál: guma Figúrky Schleich vynikajú svojou vernosťou spracovania, vďaka ktorému umožňujú deťom poznávať najrôznejšie zvieratká, či už domáce, divoké, zvieratká z morského sveta, ale aj praveké, už vyhynuté.Schleich neustále rozširuje a obnovuje záber svojich modelov a staršie,menej kvalitné modely sú nahradzované novými a lepšie spracovanými.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Postavičky Schleich, najprezeranejšie produkty Schleich alebo najlacnejšie Postavičky.

Reklama