Schleich 13805 Hřebec Mustang cena od 6,89 € | Pricemania

Schleich 13805 Hřebec Mustang

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 6,89 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Postavičky

Zvieratko - žrebec MustangSchleich 13805 domáce zvieratko kôň Mustang žrebec. Mustang je symbolom slobody. Pochádza zo Španielska.Tam bolo toto plemeno domestikované. V dnešnej dobe žije v stádach. Tento kôň je veľmi statočný, ochraňuje svoje stádo aj keď je v ohrození, alebo je zranený. Ich názov pochádza ...viac

Popis

Zvieratko - žrebec MustangSchleich 13805 domáce zvieratko kôň Mustang žrebec. Mustang je symbolom slobody. Pochádza zo Španielska.Tam bolo toto plemeno domestikované. V dnešnej dobe žije v stádach. Tento kôň je veľmi statočný, ochraňuje svoje stádo aj keď je v ohrození, alebo je zranený. Ich názov pochádza zo španielskeho "mestengos" - čo znamená "divoký". Na pastvinách má jediného nepriateľa, pumu. Počet mustangov prudko narástol. Divoké mustangy sa v kľude potulujú krajinouaž do dnešného dňa.

    .
  • rozmery zvieratka : 14,9 x 11,0 x 3,8 cm
.Veková kategória: 3+ Určené pre: všetkých Materiál: gumaFigúrky Schleich vynikajú svojou vernosťou spracovania, vďaka ktorému umožňujú deťom poznávať najrôznejšie zvieratká, či už domáce, divoké, zvieratká z morského sveta, ale aj praveké, už vyhynuté.Schleich neustále rozširuje a obnovuje záber svojich modelov a staršie,menej kvalitné modely sú nahradzované novými a lepšie spracovanými.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Postavičky Schleich, najprezeranejšie produkty Schleich alebo najlacnejšie Postavičky.

Reklama