Dunlop SP Winter Sport 3D 205/55 R16 91H

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 93,40 € Ihneď Do obchodu

Dunlop SP Winter Sport 3D Aj keď je horská cesta pred Vami momentálne suchá ako púšť?, vodičský inštinkt Vám radí držať sa pri zemi. Za každou zákrutou môže byť sneh, ľad alebo voda. Tak presne vyzerá jazda v zime: nikdy neviete, s čím sa budete musieť vysporiadať v nasledujúcej sekunde, takže sa musíte ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

Dunlop SP Winter Sport 3D Aj keď je horská cesta pred Vami momentálne suchá ako púšť?, vodičský inštinkt Vám radí držať sa pri zemi. Za každou zákrutou môže byť sneh, ľad alebo voda.

 • Tak presne vyzerá jazda v zime: nikdy neviete, s čím sa budete musieť vysporiadať v nasledujúcej sekunde, takže sa musíte intenzívne sústrediť. Ale čo keby ste mohli svojmu automobilu obuť pneumatiky, ktoré boli optimalizované pre jazdu na snehu, ľade, mokre i na suchu? Dunlop SP Winter Sport 3D poskytuje optimálnu ovládateľnosť a stabilitu, keď je stav vozovky zlý a k tomu vynikajúce jazdné vlastnosti za sucha. Ako? Vďaka vášni technikov Dunlop pre pneumatiky s neprekonateľnými jazdnými vlastnosťami bol vyvinutý model SP Winter Sport 3 D, jedinečná pneumatika s tromi rôznymi typmi lamiel rozumne rozmiestnenými na troch rôznych častiach behúňa pneumatiky, aby zaistili dokonalé jazdné parametre na snehu/ľade, mokre i na suchu. Lamely sa prispôsobujú zmenám podmienok. Napr. revolučné nové vzájomne sa uzamykajúce 3D lamely sa na zasneženej vozovke otvarajú, aby na snehu dobre zaberali, zatiaľ čo keď je vozovka znovu suchá, zatvárajú sa pre väčšiu stabilitu vo vysokých rýchlostiach. Táto špičková technológia umožňuje vodičom v zime získať z ich automobilov to najlepšie bez ohľadu na podmienky. Pneumatiky Dunlop sú dlhé roky synonymom kvality, športového ducha a výborných jazdných vlastností. Komfort a nízka hladina hluku potešia isto každého motoristu. Dunlop - vždy o krok ďalej.

  Vývoj ceny

  Týždeň: 0.63 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Zimné pneumatiky Dunlop alebo najprezeranejšie produkty Dunlop.