Barum Polaris 3 195/65 R15 91T

TOP 4
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 39,81 € Ihneď Do obchodu

BARUM POLARIS 3 Predchodca tejto pneumatiky BARUM POLARIS 2, se stala osvedčeným vzorom s mnohými spokojnými zákazníkmi.  Pneumatika Barum Polaris 3 ponúka mimoriadne jazdné vlastnosti na zasneženej vozovke, ale taktiež lepšiu stabilitu na mokrej vozovke a kratšiu brzdnú dráhu. Pneumatika BARUM POLARIS ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

BARUM POLARIS 3 Predchodca tejto pneumatiky BARUM POLARIS 2, se stala osvedčeným vzorom s mnohými spokojnými zákazníkmi.  Pneumatika Barum Polaris 3 ponúka mimoriadne jazdné vlastnosti na zasneženej vozovke, ale taktiež lepšiu stabilitu na mokrej vozovke a kratšiu brzdnú dráhu. Pneumatika BARUM POLARIS 3 je najpredávanejšiou pneumatikou v Českej republike.

Pneumatiky Barum získali prestíž na celom svete vďaka bohatým skúsenostiam, výrobním know-how a spoľahlivosti. Výrobky Barum sa snažia poskytnúť svojim zákazníkom ten najlepší pomer medzi CENOU a VÝKONOM. Okrem ostatních špičkových vlastností, ktoré boli preukázané i v mnohých nezávislých testoch, poskytujú pneumatiky BARUM vysoký kilometrový výkon a spoľahlivosť ako na mokrej, tak i na suchej vozovke.

Barum patrí do skupiny nemeckého výrobcu Continental. Nová zimná pneumatika Polaris 3 má nižší valivý odpor pneu a tým zníženú spotrebu paliva a to vďaka doplnkovým obvodovým drážkam v ramenných blokoch. Zlepšený handling na mokrej vozovke, snehové záberové hrany rozložené Zig – Zag v obvodových drážkach, ktoré zabezpečujú stabilnú jazdu, výborný brzdný výkon a dobré samočistiace vlastnosti.

Zároveň pneumatika Polaris 3 má nízke opotrebenie, čo znamená vyšší kilometrový výkon.  

    Vývoj ceny

    Týždeň: 0.05 %

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Zimné pneumatiky Barum alebo najprezeranejšie produkty Barum.