Marimex Solárna plachta 457cm cena od 29,90 € | Pricemania

Marimex Solárna plachta 457cm

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 39,20 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

MARIMEX Solárna plachta 4,57 m - čierna 10400028 Čierna plachta rovná sa väčší efekt na ohrev bazénovej vody. Solárna plachta ohrieva vodu, udržuje jej teplotu a čiastočne chráni proti spadu nečistôt. Solárna plachta je vyrobená z bublinkovej polyetylénovej tepelne izolačné plachty. Bublinky pôsobia ...viac

Popis

MARIMEX Solárna plachta 4,57 m - čierna 10400028Čierna plachta rovná sa väčší efekt na ohrev bazénovej vody. Solárna plachta ohrieva vodu, udržuje jej teplotu a čiastočne chráni proti spadu nečistôt. Solárna plachta je vyrobená z bublinkovej polyetylénovej tepelne izolačné plachty. Bublinky pôsobia pri slnečnom žiarení ako šošovky a tým zvyšujú teplotu vody. Slúži k zvýšeniu teploty vody v bazéne. Cez noc zamedzuje teplotným stratám, a tým udržuje vodu pri stálej teplote. Ďalej zabraňuje odparovaniu chemických prostriedkov a taktiež padaniu nečistôt do bazéna.Vhodné pre bazény:

- Bazény Tampa

- Bazén Orlando

- Bazén Hawai

- Bazén Ohioparametre:

- Priemer: 4,5 m

- 180 mikrónov / m2

- Záruka: 2 rokySolárna plachta bráni tepelným stratám, ku ktorým dochádza v priebehu noci av okamihu, kedy sa voda aktívne neohrieva. Solárna plachta je podobná ako bublinková fólia, takže navyše pôsobí ako lupa a koncentruje dopadajúce slnečné lúče av podobe tepla je odovzdáva bazénovej vode. Modrej a čiernej solárne plachty navyše ešte zvyšujú rýchlosť ohrevu vody v bazéne.

Prečo solárne plachty:

- Zabraňuje tepelným stratám,

- Znižuje náklady na spotrebu vody a bazénovej chémie,

- Zvyšuje rýchlosť ohrevu vody,

- Chráni pred nečistotami.ilustračné foto

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Plachty na bazény Marimex alebo najprezeranejšie produkty Marimex.

Reklama