Black & Decker KA88 cena od 65,36 € | Pricemania

Black & Decker KA88

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Pásové brúsky

  Príkon: 720 watt Rýchlosť otáčania: 250 ot/min Praktická pásová brúska BLACK&DECKER KA88 je vybavená menším valcom vďaka čomu je umožnené brúsenie v trojnásobne menšej vzdialenosti od hrany. Tento model je určený na brúsenie veľkých povrchov. Pri práci iste oceníte zásobník na prach ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Pásové brúsky

Popis

 
Príkon:

720 wattRýchlosť otáčania:

250 ot/min
Praktická pásová brúska BLACK&DECKER KA88 je vybavená menším valcom vďaka čomu je umožnené brúsenie v trojnásobne menšej vzdialenosti od hrany. Tento model je určený na brúsenie veľkých povrchov. Pri práci iste oceníte zásobník na prach s cyklónovým efektom, ktorý vám zaručí čistejšiu pracovnú plochu. Brúsna plocha je väčšia o 30 %, čo znamená, že brúsenie vám pôjde rýchlejšie. Rukoväť je možné nastaviť do troch polôh čo vám uľahčí manipuláciu s nástrojom. Vďaka pákovému mechanizmu pre výmenu pásu môžete vymieňať príslušenstvo rýchlo a pohodlne. Ručné nastavenie pásu vám umožní nastavenie a vedenie pásu v správnej pozícii.

Využitie brúsky

Praktická pásová brúska BLACK&DECKER KA88 je nástroj, ktorý by nemal chýbať v žiadnej dielni domáceho majstra. Tento model patrí medzi náradie, ktoré využijete pri brúsení väčších plôch a tak aj v domácich podmienkach zvládnete brúsenie napr. parkiet, stola, dverí a pod. Veľa renovácií v byte, dome či chalupe zvládnete sami bez toho aby ste si museli zavolať firmu a pri práci sú dosiahnuté optimálne výsledky bez veľkej námahy.

Parametre

Vďaka menšiemu prednému valcu je možné brúsenie v trojnásobne menšej vzdialenosti od hrany. Brusná plocha je o 30% väčšia a tak je zaručené, že rýchlejšie vybrúsite aj väčšiu plochu. Zasunovací kryt s rukoväťou, ktorá sa dá nastaviť v uhle 90 stupňov umožňuje lepšie dosiahnutie rôznych priestorov. Aby sa zabránilo pri brúsení poškodeniu kolmých povrchov ako napr. steny a pod. tak je brúska vybavená funkciou dorazového zariadenia na prednom kryte. Vďaka tomu, že si pás viete nastaviť ručne pri brúsení vediete nástroj v správnej polohe čo vám uľahčí prácu a zároveň sú dosiahnuté dokonalé výsledky.

Rukoväť

Brúska je vybavená praktickou rukoväťou, ktorá umožňuje pohodlný úchop a pri práci ju môžete nastavovať až v troch plochách. Preto sa s nástrojom pri brúsení dobre manipuluje.

Zásobník na prach

Nástroj je vybavený praktickým zásobníkom na prach s cyklónovým efektom. Vďaka tomu sa vám odpad, ktorý vzniká pri brúsení, nehromadí na pracovnej ploche ale zbiera sa do zásobníka.

Výmena príslušenstva

Brúska disponuje pákovým mechanizmom, ktorý uľahčuje a urýchľuje výmenu príslušenstva.

Vybavenie

Spolu s brúskou dostanete 1 zásobník na prach a brusný papier

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama