David Beckham Intimately Men 75ml cena od 4,20 € | Pricemania

David Beckham Intimately Men 75ml

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 10,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Pánske toaletné vody

Popis produktu Vôňa odráža Davidovu sexy stránku. Tvorí ju moderný, drevito-korenistý akord, vyžarujúci teplo a zmyselnosť. Začína to intenzívnosťou, sviežosťou a iskrivosťou bergamotu, šťavnatého trpkého grapefruitu a výrazného korenistého kardamonu. Prebúdzajú sa zmysly a túžba po živote. Vzrušenie ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien David Beckham Intimately Men 75ml

Popis

Popis produktu Vôňa odráža Davidovu sexy stránku. Tvorí ju moderný, drevito-korenistý akord, vyžarujúci teplo a zmyselnosť. Začína to intenzívnosťou, sviežosťou a iskrivosťou bergamotu, šťavnatého trpkého grapefruitu a výrazného korenistého kardamonu. Prebúdzajú sa zmysly a túžba po živote. Vzrušenie narastá spolu s brilantným kontrastom sexy fialky a pikantnej mužnej zmesi muškátového oriešku a hviezdicového anízu. Teplé, zmyselné spodné tóny santalového dreva, pačuli a ambry tvoria nezabudnuteľnú a intimnu esenciu.

Vychutnajte si úchvatnú zmes energie, vzrušenia, pohodlia a tepla. Nádherný sklenený flakón vône Intimately Beckham vyžaruje teplo ambrovo sfarbenej tekutiny a je stelesnením sofistikovanosti. Je doplnený priezračným uzáverom a zvýraznený charakteristickým diamantovým výbrusom na dne, vďaka čomu flakón evokuje svet intimity a luxusu. Náročne zpracovaná krabička hrdo nesie znak Davida a Victorie a tiež farebné logo, ktoré predvádza celú radu výrobkov Intimately BECKHAM for Him. Tolaletní voda je v koncentrácii, ktorá vydrží celý deň.

Zloženie vône David Beckham Intimately Men:

Hlava: bergamot, šťavnatý trpký grapefruit, korenistý kardamon

Srdce: fialka, muškátový oriešok, aníz

Základ: santálové drevo, pačuli, ambra

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama