Bvlgari AQVA Pour Homme 100 ml cena od 44,30 € | Pricemania

Bvlgari AQVA Pour Homme 100 ml

TOP 13
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Pánske toaletné vody

Iskrivá a pozitívna emóciami vibrujúcej vône je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysle. Svieža kompozícia v sebe spája bohatstvo morských tónov, vôňu pomarančových hájov a ctí súlad medzi štvoricou základných prvkov: vody, ...viac

Popis

Iskrivá a pozitívna emóciami vibrujúcej vône je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysle. Svieža kompozícia v sebe spája bohatstvo morských tónov, vôňu pomarančových hájov a ctí súlad medzi štvoricou základných prvkov: vody, ohňa, zeme a vzduchu. Aqva Pour Homme vychádza z aromatickej vodnej sviežosti, ktorej čisto prírodné a ničím umelým nerušené tóny stáli pri zrode vône od Bvlgari. Muž Aqva žije v dokonalej harmónii so svojim telom, svojou mysľou aj okolným svetom. Pohybuje sa s vrodenou gráciou, vďaka ktorej úspešne vpláva a kormidluje vodami svojho života. Je tým, kto dokáže odhaľovať prírodné kúzla, dostáva sa až k ich koreňom a vracia sa obohatený o poznanie, vychádzajúce zo základných prvkov, predovšetkým potom tých, ktoré súvisia akokoľvek s vodou a morskými hlbinami. Má plnú dôveru vo svojich inštinktoch a spolieha na svoju intuíciu, ktorá mu umožňuje byť vždy v pokoji a nad vecou, aj keď more pod jeho bárkou života začne obsas aj búriť.Absolútna mužnosť sa odráža v jeho jednoduchom životnom štýle. Jeho vnútorná energia a emócie, plné ľudského hnutia, na neho vyzrádzajú, že máme pred sebou muža pozorne disponujúceho a vládnuceho všetkým, čo mu bolo dané do vienka.Vôňa bola uvedená  na trh v roku 2005.Hlava: pomarančovník, mandarinkaSrdce: morská tráva Posidonia, svatolínaZáklad: ambra.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 4 recenzie
10
JozefPred 5 rokmi a 6 mesiacmi

Veľmi spokojný

  • Nádherná vôňa pre mužov
  • Nemám
10
PaloPred 5 rokmi a 6 mesiacmi

nemam ho 1x, kazdy rok si ho objednavam na zimu...

  • vydrzi, pekna, cista
  • ma ju dost vela ludi
10
BetkaPred 5 rokmi a 6 mesiacmi

Tento produkt určite odporúčam. Rozhodla som sa na základe recenzií a vobec neľutujem. Parfem krásne vonia, na tele vydrží, cena je výborná, brat bol nadmieru spokojný. Úplná spokojnosť aj s dodaním.

  • Veľmi pekná
  • nevtieravá
  • svieža vôňa,
  • dlho vydrží.
  • žiadne nevidím

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama