Adidas Intense Touch 100 ml | Pricemania

Adidas Intense Touch 100 ml

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Pánske toaletné vody

Adidas Intense Touch je svieža drevito-korenistá vôňa. Horné nóty vás vtiahnu zmesou čierneho korenia, zelenej miazgy a rozmarínu. Srdce v sebe skrýva jablko, kiwi, akordy čierneho čaja a tonka boby. Na záver vás uchváti pačuli, céder, guajakové drevo, nóty kože, santálové drevo a pižmo.Elegantné balenie.Moderné ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Adidas Intense Touch je svieža drevito-korenistá vôňa. Horné nóty vás vtiahnu zmesou čierneho korenia, zelenej miazgy a rozmarínu. Srdce v sebe skrýva jablko, kiwi, akordy čierneho čaja a tonka boby. Na záver vás uchváti pačuli, céder, guajakové drevo, nóty kože, santálové drevo a pižmo.Elegantné balenie.Moderné balenie vône Intense Touch kopíruje nový vzhľad pánskej voňavej rady adidas. Čierna farba v kombinácii so striebornou dodáva sofistikované, luxusné kúzlo, zatiaľ čo žlté nápisy dokonalo upútajú vašu pozornosť. Otlačok prstov odkazuje na celý koncept zanechania vlastnej stopy vo všetkom, do čoho sa pustíte. Luxusná čierna farba a nepriehľadný flakón sú podčiarknuté ergonomickým mužným designom.Vizuál k vôni Intense Touch predstavuje novú tvár v kategórii pánských vôni – Zinédina Zidana. Zinédine Zidane znázorňuje kultovného futbalového hrdinu, ktorý inšpiroval tisíce športovcov v ich túžbe dosiahnuť nemožné a prekonávať maximum. "Zizu” má všetky atributy mimoriadnych športovcov: dokonalú techniku, rozhodnosť pod tlakom, odhodlanosť a oddanosť hre. Patrí medzi celosvetovo obdivované osobnosti a jeho vplyv pokračuje aj po odchode z profesionálnej dráhy. Ponúka inšpiráciu pre všetkych mužov, ktorí sa snažia byť dokonalí a podávať vždy skvelé výkony.Ingrediencie.Ingrediencie:.Srdce parfumu Fazuľa tonky, čaj, červené jablko, rozmarínZáklad parfumu mošus, santalové drevo, pačuli, guajakové drevo, viržínské drevo, kožaHlava parfumu ružovej koreninami; koreninami; zelené tóny; rozmarín.

Parametre

Výrobca: Adidas
 
Technické detaily:
Typ softvéru: Box
 
Licencie:
Počet licencií: 25 - 49 používateľ / -ov
 
Vlastnosti:
Počet rokov: 2 rok / roky
Jazyková verzia: Nemčina
Platforma: PC
 
 
Systémové požiadavky:
Kompatibilný s Mac OS: Nie áno/nie
 
Ďalšie vlastnosti:
Kompatibilné operačné systémy: Windows 7 (32/64Bit)\nWindows Server 2008\nWindows 2000 SP4\nWindows XP SP2 (32/64Bit)\nWindows Vista (32/64Bit)\nWindows 2003 (32/64Bit)

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama