Christian Dior Homme Intense 100ml cena od 79,60 € | Pricemania

Christian Dior Homme Intense 100ml

TOP 1
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Pánske parfémované vody

Dior Homme Intense Originálna drevito-kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2011, navrhnutá pre muža, ktorý presne vie, čo chce a hrdo si za tým kráča. Intenzívny, zmyselný parfém limitovanej edície je vhodný skôr na večer, prípadne príležitostne, všade tam, kde chcete byť stredobodom. Pánsky parfém Christian ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Christian Dior Homme Intense 100ml

Popis

Dior Homme Intense Originálna drevito-kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2011, navrhnutá pre muža, ktorý presne vie, čo chce a hrdo si za tým kráča. Intenzívny, zmyselný parfém limitovanej edície je vhodný skôr na večer, prípadne príležitostne, všade tam, kde chcete byť stredobodom. Pánsky parfém Christian Dior Homme Intense otvárajú svieže tóny levandule. Kosatec, ktorý vládne srdcu vône jemne dopĺňa pižmový akcent, virdžínsky céder a vertiver, ktoré sa neskôr stretávajú v drevitom akorde. Christian Dior Homme Intense je poslednou kapitolou v trilógii vôní Dior Homme a zároveň sa pýši najväčšou intezívnosťou.

Zloženie vône:

Hlava: levanduľaSrdce: kosatec, ibištekZáklad: vertiver, cédrové drevo, pižmo

Dior Christian Dior sa narodil v Normandii. Štúdium diplomacie a vzťahov mu pomohli rozbehnúť módnu značku v roku 1946 s pomocou Marcela Boussaca v Paríži. Jeho prvých 12 rokov podnikania znamenalo rozmach do 15 krajín sveta a zamestnávať 2000 zamestnancov. Už v roku 1947 uviedol na trh svoju prvú kolekciu New Look, ktorá zdôrazňovala ženskosť a vo svete módy znamenala prielom. Táto kolekcia spravila z Paríža centrum svetovej módy a zo značky Dior ikonu a tredsettera. Diorov život bol hektický, komplikované vzťahy s rodinou pre jeho homosexualitu, zlé veľmi vzťahy so svojim bratom. Podľa zákona mal módny dom zdediť práve jeho brat, no Dior sa rozhodol svoju rodinu vydediť. Po jeho smrti sa stal umeleckým riaditeľom Yves Saint Laurent. Pre svoje parfémy pestuje Dior jazmín a ružu vo Francúzskej oblasti Provence pri mestečku Grasse, ktoré pre svoju polohu medzi morom a horami dáva jedinečné ingrediencie a inšpiráciu pre vône.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama