Ako uvažujú Larry Page & Sergey Brin

TOP 9
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 4,69 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Larry Page a Sergey Brin – mená zakladateľov spoločnosti Google sa stali synonymom úspechu, bohatstva a brilantného uvažovania, ktoré často predbieha súčasnosť, ale tiež dravosti, nekompromisnosti a podľa niektorých aj arogancie. Ich spôsob vnímania internetu ovplyvnil životy stoviek miliónov ľudí na ...viac

Popis

Larry Page a Sergey Brin – mená zakladateľov spoločnosti Google sa stali synonymom úspechu, bohatstva a brilantného uvažovania, ktoré často predbieha súčasnosť, ale tiež dravosti, nekompromisnosti a podľa niektorých aj arogancie. Ich spôsob vnímania internetu ovplyvnil životy stoviek miliónov ľudí na celej zemeguli.

Vytvorili firmu, o ktorej sa mnohí domnievajú, že patrí medzi potenciálne najnebezpečnejšie na svete, pretože zhromažďuje doteraz nevídané množstvo údajov a informácií, ktoré využíva pre vlastný rozmach a prípadne by s nimi mohla aj obchodovať. Ale kde je pravda? Máme sa firmy Google báť, alebo ju podporovať? Dá sa idealizmus skombinovať s biznisom? Kto sú Brin a Page, čo ich motivuje a kam smeruje ich podnikanie? Kniha je pokusom o nachádzanie objektívnych odpovedí na tieto a mnohé ďalšie zaujímavé otázky.

Slovenský preklad Mgr. Renáta Fabianová

  Vývoj ceny

  Týždeň: 21.41 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Ostatné zápisníky, kalendáre alebo najprezeranejšie produkty N/A.

  Reklama