Ako uvažujú Larry Page & Sergey Brin

TOP 11
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 4,69 € Do 24 hodín Do obchodu

Larry Page a Sergey Brin – mená zakladateľov spoločnosti Google sa stali synonymom úspechu, bohatstva a brilantného uvažovania, ktoré často predbieha súčasnosť, ale tiež dravosti, nekompromisnosti a podľa niektorých aj arogancie. Ich spôsob vnímania internetu ovplyvnil životy stoviek miliónov ľudí na ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

Larry Page a Sergey Brin – mená zakladateľov spoločnosti Google sa stali synonymom úspechu, bohatstva a brilantného uvažovania, ktoré často predbieha súčasnosť, ale tiež dravosti, nekompromisnosti a podľa niektorých aj arogancie. Ich spôsob vnímania internetu ovplyvnil životy stoviek miliónov ľudí na celej zemeguli.

Vytvorili firmu, o ktorej sa mnohí domnievajú, že patrí medzi potenciálne najnebezpečnejšie na svete, pretože zhromažďuje doteraz nevídané množstvo údajov a informácií, ktoré využíva pre vlastný rozmach a prípadne by s nimi mohla aj obchodovať. Ale kde je pravda? Máme sa firmy Google báť, alebo ju podporovať? Dá sa idealizmus skombinovať s biznisom? Kto sú Brin a Page, čo ich motivuje a kam smeruje ich podnikanie? Kniha je pokusom o nachádzanie objektívnych odpovedí na tieto a mnohé ďalšie zaujímavé otázky.

Slovenský preklad Mgr. Renáta Fabianová

    Vývoj ceny

    Týždeň: 20.27 %

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Ostatné zápisníky, kalendáre alebo najprezeranejšie produkty N/A.