Lanaform S1 | Pricemania

Lanaform S1

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu Lanaform Dehumidifier S1 sa stane vaším verným pomocníkom všade tam, kde sa stretávate so zvýšenou vlhkosťou, či už v kúpeľni alebo iných miestnostiach. Vďaka pohlcovaniu vlhkosti sa zníži miera tvorby plesní, rosenia okien a iných prejavov zvýšenej vlhkosti. Lanaform Dehumidifier ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Odvlhčovače vzduchu

Popis

Odvlhčovač vzduchu Lanaform Dehumidifier S1 sa stane vaším verným pomocníkom všade tam, kde sa stretávate so zvýšenou vlhkosťou, či už v kúpeľni alebo iných miestnostiach. Vďaka pohlcovaniu vlhkosti sa zníži miera tvorby plesní, rosenia okien a iných prejavov zvýšenej vlhkosti.

Lanaform Dehumidifier S1 je určený pre miestnosti s rozlohou do 25 m2.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou digitálneho displeja.

Funkciu odvlhčovania je možné nastaviť v 2 režimoch:

Manuálny režim: úroveň vlhkosti musí byť nastavená na hodnotu „C0“, zariadenie pracuje trvalo bez ohľadu na mieru vlhkosti v miestnosti.
Automatický režim: ponúka možnosť nastavenia požadovanej vlhkosti od 30 – 80 %. Po poklese relatívnej vlhkosti na nastavenú hodnotu sa funkcia odvlhčovania vypne a ďalej pracuje iba ventilátor.
Lanaform Dehumidifier S1 je vybavený aj automatickým odmrazovaním. Funkcia odvlhčovania nefunguje, ak je teplota v miestnosti nižšia ako 5 °C.

Ponúka sa aj možnosť využitia časovača, vďaka ktorému môžete nastaviť dobu prevádzky medzi 1 – 24 hodín a tiež automatické zapnutie alebo vypnutie.

Ukazovateľ nádobky na vodu signalizuje, kedy je zásobník na vodu plný. Zásobník má objem 2,5 l. Ak je nádobka plná, zariadenie funguje v pohotovostnom režime.

Súčasťou balenia je uhlíkový filter (odstraňuje pachy a čiastočne zachytáva najväčšie prachové častice) a odpadová hadička pre odvod vody priamo do kanalizácie.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama