Ochráňte svoj majetok fotopascou

Fotopasce sú skvelým nástrojom, ktorý ocenia nie len vášniví poľovníci a horári, ale aj ľudia, ktorí chcú ochrániť svoj majetok pred neželanými návštevami. V prípade, že sa nejakí ľudia či zver pohybujú v okolí fotopasce, vďaka zhotoveným fotografiám alebo videozáznamom budete vedieť čo sa na monitorovanom mieste deje.

Ako to funguje

Fotopasce sú vybavené pohybovým senzorom, ktorý v prípade zaznamenania pohybu v snímanom okolí dá fotoaparátu vo fotopasci povel vyhotoviť fotografiu alebo natočiť video. Videozáznam nebol vždy bežnou funkciou fotopascí, avšak väčšina z moderných modelov vám ponúka aj takúto funkčnosť. Niektoré fotopasce dokážu dokonca zhotovovať snímky a videozáznam súčasne a vo veľmi dobrej kvalite.
Ak chcete chrániť svoj osobný či firemný majetok pred zlodejmi alebo vandalmi, určite oceníte funkciu nočného prísvitu, vďaka ktorému budú aj snímky zhotovené v tmavom prostredí presvetlené, kvalitné a ostré. Nočný prísvit je vykonávaný spravidla pomocou infračerveného žiarenia neviditeľného pre ľudské oko, takže snímané objekty nebudú o fotopasci vôbec vedieť.
 

Fotopasca Welltar 7330 MMS

Jednou z najlepších fotopascí určených prevažne na ochranu majetku na trhu je práve fotopasca od značky Welltar s modelovým označením 7330 MMS. Táto fotopasca sa vyznačuje svojimi malými rozmermi a vysokou kvalitou snímaného záznamu. Fotografie môžu mať až 12 megapixelov a videozáznam je zhotovovaný v rozlíšení Full HD, teda 1920 x 1080 pixelov. Nasnímané záznamy sú ukladané na pamäťovú kartu. Okrem fotografií a videa zhotovuje táto fotopasca aj zvukový záznam.

Čo však robí z fotopasce Welltar 7330 MMS skvelého ochrancu majetku, je funkcia automatického zasielania nasnímaných fotografií priamo na váš telefón prostredníctvom MMS či e-mailom. V prípade nasnímania pohybu dostanete ihneď obrázok zo snímaného objektu priamo na váš telefón, vďaka čomu môžete ihneď zareagovať. Prepojenie s telefónom funguje aj opačným smerom. V prípade podozrenia na pohyb v stráženom objekte môžete fotopascu aktivovať na diaľku práve pomocou mobilného telefónu.

Fotopasca Welltar 7330 MMS sa vyznačuje skvelým neviditeľným prísvitom zabezpečovaným výkonnými infračervenými diódami, ktoré vám prinesú presvetlené záznamy aj počas úplnej tmy. Pohybový senzor má rozsah až 90 stupňov, vďaka čomu je fotopasca ideálna na umiestnenie do rohu snímanej miestnosti, kde sa jej žiadny nepovolaný hosť nevyhne.


Nakupujte od špecialistov

ROY.SK s.r.o. je špecializovaný obchod, v ktorom si môžete kúpiť mnohé modely kvalitných fotopascí od odborníkov. V súčasnej akcií vám k fotopasci Welltar 7330 MMS ponúkne batérie potrebné na jej napájanie, ako aj 8 GB SD pamäťovú kartu úplne zadarmo. Ak máte záujem o inú fotopascu, neváhajte a pozrite si ponuku obchodu alebo ich kontaktujte. Radi vám pomôžu s výberom ideálnej fotopasce pre vaše potreby.