Lenovo IdeaPad Yoga 900s 80ML004TCK cena od 1 096,32 € | Pricemania

Lenovo IdeaPad Yoga 900s 80ML004TCK

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 292,57 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Mimoriadne tenké 12,5" zariadenie Neuveriteľná výdrž batérieOdolnosť uhlíkových vlákien S hrúbkou len 12,8 mm a hmotnosťou od 999 g je zariadenie YOGA 900S najtenším konvertibilným notebookom na svete*. Počas nosenia o ňom ani nebudete vedieť. Vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien je taktiež pevný a ...viac

Popis

Mimoriadne tenké 12,5" zariadenie
Neuveriteľná výdrž batérie
Odolnosť uhlíkových vlákien
S hrúbkou len 12,8 mm a hmotnosťou od 999 g je zariadenie YOGA 900S najtenším konvertibilným notebookom na svete*. Počas nosenia o ňom ani nebudete vedieť. Vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien je taktiež pevný a odolný.
Pánt s dizajnom náramkových hodiniek
Na prvý pohľad odlišný elegantný pánt pozostáva z 813 samostatných súčastí na plynulé prechody medzi režimami, ale s minimálnymi medzerami medzi pohyblivými časťami na konzistentné rozpínanie. Technológia pántu s automatickým uzamknutím umožňuje jednoducho otvoriť a zatvoriť notebook, dokonca aj jednou rukou. K dispozícii sú tri farebné vyhotovenia, aby ladili s krytom: oranžová Clementine Orange, zlatá Champagne Gold a strieborná Platinum Silver.
Ultratenký, ľahký a prenosný
S hmotnosťou už od 1,29 kg a hrúbkou len 14,9 mm je notebook Yoga 900 ultraprenosný – dokonalé pre ľudí aktívnych na cestách – a najtenší konvertibilný notebook s procesorom Intel® Core™ M. Batéria s výdržou až do 10 hodín – testované s reálnym využívaním údajov z prehrávania lokálnych videí a náročného prehľadávania webu, nie simuláciami – umožňuje celodenné používanie bez nabíjania.
Vylepšená klávesnica
Klávesnica notebooku Yoga 900 má samostatný rad funkčných kláves na zvýšenú produktivitu.
Displej s rozlíšením QHD (2560 x 1440) s technológiou IPS
Nádherný displej QHD zariadenia Yoga 900S sa prispôsobí vášmu spôsobu práce a zábavy vďaka technológii zobrazovania IPS. Môžete ho umiestniť na stôl, otočiť, držať dole hlavou a stále bude vyzerať skvelo z akéhokoľvek uhla.
Podpora pre elektronické pero
Zariadenie YOGA 900S podporuje 2 048 úrovní citlivosti na tlak pre bezchybný zážitok pri písaní.
Rozličné spôsoby použitia vášhonotebooku Yoga
Jedinečný ventilátor zo zliatiny kovov je o 32 % väčší, ale s hustotou 66 %, vďaka čomu je notebook tenký A nezahrieva sa. Špeciálne navrhnuté vetracie otvory v pánte umožňujú výnimočné chladenie, odolnosť voči prachu a čistý dizajn, o 15 % lepší tichý prietok vzduchu a o 30 % lepšie chladenie.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Notebooky Lenovo, najprezeranejšie produkty Lenovo alebo najlacnejšie Notebooky.

Reklama