Dell Inspiron 7567 N-7567-N2-513K

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Notebooky

Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black Notebook Dell Inspiron 15 vyniká mimoriadne kvalitným spracovaním a kombináciou veľmi výkonných komponentov s prepracovaným chladením. Veko ukrýva obrazovku s rozlíšením Full HD a uhlopriečkou 15,6". Súčasťou panelu je aj webkamera s rozlíšením 720p pre videohovory. ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Notebooky

Popis

Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black

Notebook Dell Inspiron 15 vyniká mimoriadne kvalitným spracovaním a kombináciou veľmi výkonných komponentov s prepracovaným chladením. Veko ukrýva obrazovku s rozlíšením Full HD a uhlopriečkou 15,6". Súčasťou panelu je aj webkamera s rozlíšením 720p pre videohovory. Veľkou výhodou je podsvietená klávesnica, vďaka ktorej môžete pracovať aj v šere.

Kľúčové vlastnosti


Procesor z radu Intel Core i5 Kaby Lake
8 GB operačnej pamäte
Luxusný zvuk zvyšujúci multimediálne zážitky
Grafická karta GeForce pre náročné hranie
Dostatok rýchlych konektorov USB 3.0


Výkon aj pre náročné hry

Zásadnú úlohu hrá osadený procesor z vyspelého radu Intel Kaby Lake. Konkrétne ide o model Intel Core i5 7300HQ. Jeho frekvencia sa v zaťažení vyšplhá až na 3,5 GHz, napriek tomu má úplne minimálne nároky na spotrebovanú energiu. O grafickú stránku sa stará výkonný model NVIDIA GeForce GTX 1050 s vlastnou 4 GB pamäťou. Užijete si teda zábavu aj pri moderných hrách. Zážitok navyše umocňuje špičkový displej s uhlopriečkou 15,6" a Full HD rozlíšením.

Nadštandardná výbava

Pri bežnom používaní vám urobí radosť aj prítomnosť duálnej WiFi, ktorá sa postará o rýchle a stabilné pripojenie k internetu. Ani po zvukovej stránke rozhodne nebudete trpieť. Krištáľovo čistý zvuk zabezpečuje technológia Waves MaxxAudio Pro. V konektorovej škále sa predstavuje hneď trojica portov USB 3.0, HDMI výstup a nechýba ani čítačka pamäťových kariet. Vaše dáta uložíte na pevný disk s kapacitou 1 000 GB a k tomu 8 GB pre zrýchlenie OS.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Notebooky Dell, najprezeranejšie produkty Dell alebo najlacnejšie Notebooky.

Reklama