Goliath Skákajúci králiček | Pricemania

Goliath Skákajúci králiček

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Náučné hračky

Goliath 30522 - Skákajúci králiček Nová akčná rodinná hra, v ktorej ide hlavne o postreh, počítanie a... zábavu! Z nory vykukuje „Skákajúci králiček“ a bedlivo sleduje svoje mrkvové políčko. Na hráčoch je mu mrkvu pekne „pozbierať", ale pozor, aby ste ho nevyľakali! Majte preto oči na stopkách - akonáhle ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Goliath 30522 - Skákajúci králiček

Nová akčná rodinná hra, v ktorej ide hlavne o postreh, počítanie a... zábavu! Z nory vykukuje „Skákajúci králiček“ a bedlivo sleduje svoje mrkvové políčko. Na hráčoch je mu mrkvu pekne „pozbierať", ale pozor, aby ste ho nevyľakali! Majte preto oči na stopkách - akonáhle vyskočí, musíte ho chytiť! Každý hráč postupne zatočí ručičkou an hracom kolese a vezme si toľko mrkví, koľko je na obrázku, kde sa ručička zastavila. Môže to teda byť - jednu, dve, žiadnu alebo jednu bude musieť dať preč zo svojho košíku.

Cieľom hry je odniesť si z králičkova záhonu čo najviac mrkvičiek. Ak Vás králiček pristihne, vyskočí zo svojho úkrytu. V tej chvíli ho musíte chytiť a hra končí. Komu sa to podarí, získa od ostatných hráčov mrkvičky navyše (od každého jednu).

Vhodné pre deti od 4 rokov

Počet hráčov: 2 - 4

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Náučné hračky Goliath, najprezeranejšie produkty Goliath alebo najlacnejšie Náučné hračky.

Reklama