Bosch C3 cena od 32,90 € | Pricemania

Bosch C3

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 32,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Nabíjačky autobatérií

BOSCH C3 Memory nabíjačka autobatérií a motobatérií Novinka! Funkcia Memory: Uloženie posledného nastavenia do pamäti Riadená mikroprocesorom, 6/12V, ochrana pred skratom, iskrením, prebíjaním,prehriatím. Pre mokré, AGM aj gélové batérie, ľahká obsluha, plná automatika.Nabíjačka C3 pre osobné automobily ...viac

Popis

BOSCH C3 Memory nabíjačka autobatérií a motobatérií Novinka! Funkcia Memory: Uloženie posledného nastavenia do pamäti Riadená mikroprocesorom, 6/12V, ochrana pred skratom, iskrením, prebíjaním,prehriatím. Pre mokré, AGM aj gélové batérie, ľahká obsluha, plná automatika.Nabíjačka C3 pre osobné automobily a motocykle je určená pre nabíjenie akumulátorov osobných vozidiel a motocyklov s napätím 6 a 12 V. Je automatická a samotný proces dobíjania je možné ovplyvniť výberom 4 režimov. Je vhodná pre akumulátory s kapacitou 1,2 až 14 Ah v 6V prevádzke a pre akumulátory s kapacitou 14 až 120 Ah v prípade 12V prevádzke. Možnosť použiztia na olovených akumulátoroch s elektrolytom konštrukcie WET, AGM, GEL alebo VRLA.Dvojmetrový kábel s vidlicou do elektrickej siete. Interaktívne ovládanie.Každý stav prevádzky je signalizovaný prostredníctvom niekoľkých farebných diód. Obsluhu zvládne každý.Automatický režim impulzného nabíjania pri napätí akumulátora medzi 7,5 a a 10,5 V, čož je veľmi účinný prostriedok pre regeneráciu silno vybitých akumulátorov.Po ukončení nabíjania sa automaticky spustí udržiavací režim s dobíjaním 1,5 A. Nabíjačka je plne automatická a vlastný proces dobíjania možno ovplyvniť výberom štyroch režimov. Samostatnou funkciou je prepínací režim s udržiavacím nabíjaním. Nabíjačka C3 je vhodná pre akumulátory s kapacitou 1,2 až 14 Ah v prípade 6V prevedení a pre akumulátory s kapacitou 14 až 120 Ah v prípade 12V prevedení. V oboch prípadoch nie je dôležité, či ide o olovené akumulátory s elektrolytom konštrukcia WET, AGM, GEL alebo VRLA. Na pripojenie do elektrickej siete slúži plochá EÚ vidlice na takmer dvojmetrovom kábli. Ovládanie nabíjačky je plne interaktívne. Všetky stavy sú obsluhe signalizované pomocou niekoľkých farebných diód a kvalitné nabíjanie tak s touto nabíjačkou zvládne naozaj každý. nabíjačka: štyri kroky, plne automatická, prepínací režim s udržiavacím nabíjaním Vstupné napätie: 220 - 240V ~ 50/60 Hz Výstupné napätie: menovité: 6/12 V Nabíjací prúd: 3,8 A alebo 0,8 + - 10% Typy akumulátorov: 6 V + 12 V olovené s elektrolytom (WET, AGM, GEL, VRLA) Kapacita akumulátora:6 V = 1,2 Ah-14 Ah     12 V = 14 Ah-120 Ah Prípojka 230 V: EÚ-plochá vidlica; kábel s gumovým povrchom H05RN-F, 2 x 0,75 mm ² - dĺžka ~ 190 cm Prípojka 12 V:2 x 1,5 mm ², dĺžka ~ 190 cm. Pólové prípojky: oceľové kompletne izolované farba: šedá (Pantone-425) zapojenia: riadený MCU, plne interaktívne   Pre viac informácií pozri príručku v sekcii na stiahnutie.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

90% Perfektný 1 recenzia
9
Ľuboš SOBOTAPred 6 rokmi a 2 mesiacmi

Chýba mi možnosť dokúpenia pripojovacieho kábla s vodotesnou koncovkou nakoľko mám auto aj motocykel a vyhovovalo by mi keby som mohol mať túto prípravu zabudovanú permanentne.

  • dizajn
  • kvalita
  • cena
  • Zatiaľ nič

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama