Razer Abyssus cena od 34,99 € | Pricemania

Razer Abyssus

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 51,97 € Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Razer ABYSSUS + podložka Goliathus SMALL Speed Mat BundleSada hernej myši a štýlovej podložky Razer prichádza v cenovo výhodnej ponuke. Doplnky k sebe dizajnovo dokonale padnú a vytvoria perfektné podmienky pre pravé herné zápolenie!Herná myš Razer Abyssus vsádza na presnosť a jednoduchosť. Symetrický ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Razer Abyssus

Popis

Razer ABYSSUS + podložka Goliathus SMALL Speed Mat Bundle

Sada hernej myši a štýlovej podložky Razer prichádza v cenovo výhodnej ponuke. Doplnky k sebe dizajnovo dokonale padnú a vytvoria perfektné podmienky pre pravé herné zápolenie!

Herná myš Razer Abyssus vsádza na presnosť a jednoduchosť. Symetrický dizajn myši sa vyhol zbytočným okrasám, ktoré by zhoršovali jej ergonómiu. Najvýraznejším prvkom tak zostalo známe logo trojhlavého hada so zeleným podsvietením. Tri programovateľné tlačidlá - ľavé, pravé a stredné kombinované so scrollovacím kolieskom - sú vybavené vysoko citlivými senzormi.

Maximálna presnosť vyžadovaná v hrách zabezpečuje optický laserový snímač s vysokým rozlíšením 1800 dpi. Každá počítačová hra často vyžaduje vlastné, špecifické nastavenie myšou. Preto Razer Abyssus prichádza s cloudovou technológiou Synapse. Tu môžete ukladať a zdieľať nastavenia a myši či ďalších zariadení Razer. Podporované sú aj obľúbená makrá.

Herná podložka Goliathus je navrhnutá tak, aby presne vyhovela požiadavkám najlepších svetových profesionálnych hráčov. Vďaka vysokému prispôsobeniu ponúka podložka rýchlosť a akceleráciu. Tkanina podložky Razer Goliathus Speed vytvára kĺzavý, bezšvový povrch, ktorý sa hodí najmä počas hrania počítačových hier. Gumová základňa potom eliminuje šmýkanie aj pri výrazných akčných pohyboch.

myš Razer ABYSSUS
- rozlíšenie: 1800 Dpi
- 3 programovateľné tlačidlá
- doba odozvy: 1ms
- pripojenie: USB
- rozmer myši: 38 x 64 x 117 mm
- váha myši: 111g

podložka Razer Goliathus SMALL
- Rozmer podložky: 270 x 215 x 3 mm

Manuál na stiahnutie nájdete na: www.razermanualy.com

Najvhodnejšie pre žáner hier: FPS, MMORPG, RPG, MOBA, RTS

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Myši Razer alebo najprezeranejšie produkty Razer.

Reklama