Genius NetScroll 310

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Optická myš pre ľudí v pohybe- dá sa bez problémov prenášať spoločne s Vaším notebookom Optický senzor je vďaka 800 dpi omnoho presnejší, než veľká väčšina lacných optických myší a mnoho násobne citlivejšia, než bežné guličkové myši. Oproti nim má celú radu výhod: nie je potrebné ju čistiť - LED dióda, ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Optická myš pre ľudí v pohybe- dá sa bez problémov prenášať spoločne s Vaším notebookom Optický senzor je vďaka 800 dpi omnoho presnejší, než veľká väčšina lacných optických myší a mnoho násobne citlivejšia, než bežné guličkové myši.

 • Oproti nim má celú radu výhod: nie je potrebné ju čistiť - LED dióda, ukrytá v podvozku myši neprichádza do kontaktu s podložkou a nezanáša sa. Optická myš je taktiež schopná fungovať na prakticky ľubovoľnom, spravidla i nerovnom povrchu. Myš moderného designu, v niektorom z dostupných farebných prevedení - vhodná pre pravákov i ľavákov, ponúka dve tlačítka nenápadne zapustené do tela a rolovacie koliesko, ktoré dokáže mimo iného fungovať ako tlačítko tretie. Myš je primárne určená pre operačné systémy MS Windows, nič menej funguje prakticky všade, kde je k dispozícii funkčný volný port USB, do ktorého sa dá Netscroll 310 zapojiť. Myš sa hodí nie len pre užívateľov prenosných počítačov, ale je vhodná taktiež pre menšie ruky detí a pod.
 • Špecifikácia:
 • Rozhranie: USB♦
 • Počet tlačidiel: 3♦
 • Farba: strieborná♦
 • Technológia snímania pohybu: Optická♦
 • Rozlíšenie [dpi]: 800

  Vývoj ceny

  Týždeň: 14.85 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Myši Genius alebo najprezeranejšie produkty Genius.

  Reklama