Riwall RPM 4635 cena od 207,00 € | Pricemania

Riwall RPM 4635

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 207,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Motorové kosačky

- Najvyspelejší systém elektrického štartovania u trávnych kosačiek - jediné, čo je potrebné pred naštartovaním urobiť je stlačiť tlačidlo - ako pri aute. Automatický sýtič a silná lítiová batéria sa postarajú o hladké naštartovanie stroja. Odpadá tak akákoľvek manipulácia s dávkovacou paliva, sytičom ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Porovnanie cien Riwall RPM 4635

Popis
- Najvyspelejší systém elektrického štartovania u trávnych kosačiek - jediné, čo je potrebné pred naštartovaním urobiť je stlačiť tlačidlo - ako pri aute. Automatický sýtič a silná lítiová batéria sa postarajú o hladké naštartovanie stroja. Odpadá tak akákoľvek manipulácia s dávkovacou paliva, sytičom alebo štartovacou šnúrou. - Zdrojom energie je najmodernejšia lithová batérie. Lítiové články netrpia samovybíjaním a majú veľmi dlhú životnosť. Lítiová technológia Vám vždy zaistí pohodlný štart vašej kosačky. , - O batérii sa po celú sezónu nemusíte starať. Na rozdiel od iných systémov, kde musíte batérie v priebehu sezóny stále nabíjať, je Elektroštart Riwall unikátne v tom, že sa batérie v kosačke pri prevádzke sama dobíja. O stave batérie, jej dobíjanie apod. Ste informovaní pomocou LED diódy, viditeľne umiestnené priamo na batériu. - Štartér aj systém dobíjania batérie sú konštrukčne veľmi jednoduché prvky. Výhodou je tak vysoká spoľahlivosť celého systému a maximálny komfort, ktorý poskytuje užívateľovi. - V prípade potreby je k dispozícii aj možnosť štartovaní pomocou klasickej štartovacej šnúry - silný a tichý motor 139 cm3 so systémom OHV - nízka spotreba, vysoký krútiaci moment pre prácu v hustej tráve - novo tvarované šasi vyosené do strany a sklonené dopredu (ako u profesionálnych strojov) pre perfektné zber trávy a kosenie aj tesne pri obrubníkov - moderná prevodovka s dlhou životnosťou - funkcie 4v1: zber, mulčovanie, zadné vyhadzovanie, bočné vyhadzovanie - mulčovací záslepka aj deflektor bočného vyhadzovania súčasť dodávky - ergonomická mäkčená a výškovo nastaviteľné riadidlá - ľahko zložiteľná riadidlá pre ľahký transport - centrálne nastavenie výšky kosenia do 7 pozícií - prvé dve pozície pre tzv. anglický trávnik (veľmi nízky strih) - objemný kôš s plastovým topom, pohodlným držadlom a odvodom vzduchu do strán (vhodné pre alergikov) - tkanina koše s rôzne priepustnými vrstvami zaručuje výborný zber aj pri nízkej priepustnosti prachu (vhodné pre alergikov) - guličkové ložiská pre minimálny odpor - veľké zadné kolesá pre ľahkú ovládateľnosť a dobrý záber - plastová ochrana prednej časti stroja s integrovaným madlom pre jednoduché prenášanie - tryska pre jednoduché čistenie žacieho priestoru • objemný kôš s plastovým topom, pohodlným držadlom a odvodom vzduchu do strán (vhodné pre alergikov)
tkanina koše s rôzne priepustnými vrstvami zaručuje výborný zber aj pri nízkej priepustnosti prachu (vhodné pre alergikov)
guličkové ložiská pre minimálny odpor
veľké zadné kolesá pre ľahkú ovládateľnosť a dobrý záber
plastová ochrana prednej časti stroja s integrovan

Záber (cm) 46
Typ motora T 475 OHV, 4-takt
Objem motora (ccm) 139
Výkon motora - maximálna (kW / HP) - / -
Výkon motora - pracovné (kW / HP) 2,6 / 3,5
Objem Koša (l) 60
Nastavenie výšky kosením central 7pozic, 25-75 mm
podvozok oceľ
Bočné vyhadzovanie Áno
Bočný deflektor Áno
Plne zložiteľná ergon. riadidlá Áno
Indikátor plného Koša Nie
Guličkové ložiská Áno
Objem palivovej nádrže (l) 1
mulčovaním Áno
Guličkové ložiská Áno
Priemer kolies (mm) 180/280
Objem olejovej náplne (l) 0.6
Filter dvojitý (penový + papierový)
štartovaním Elektroštart
Hmotnosť (kg): 35.00

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
JozefPred 3 mesiacmi a 3 dňami

  • O.K
  • Spokojny s cenou

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Motorové kosačky Riwall, najprezeranejšie produkty Riwall alebo najlacnejšie Motorové kosačky.

Reklama